Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc az Őszödi...

Gyurcsány Ferenc az Őszödi beszédet tényleg alkoholos állapotban mondta el? Az egész beszédből nekem az jött le, hogy őt mennyire idegesíti Magyarországon az igazságtalanság.

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, erről már én is olvastam -ha jól emlékszem- a Lokálban.
2019. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Józanul se sokkal jobb, de akkor láthatóan beprímszámozott.
2019. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Részeg ember elvileg őszinte, voltak hibái és az öszödi beszéd se egyedül az ő hibája, hanem a kormány többi tajgáról is szóló beszéd.

Ő felvállalta, h oké lemond, de hányan követték?!

2019. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

#3 Nem vállalta fel hogy lemond, miket hadoválsz?

Az őszödi beszéd a 2006-os választási győzelmüket követően hangzott el, majd ősszel volt több tiltakozás, követelés is azért hogy mondjon le. Igencsak viharosak, szerintem neked is feltűntek.

Lemondott? Nem. Még 2,5 évig volt miniszterelnök és csak 2009 áprilisában mondott le. Nem az őszödi beszéd vagy a hazugságai, napvilágra került választási csalása miatt, hanem mert nem akart ő lenni az a miniszterelnök akinek a nevéhez kötődik az ország csődje, a devizahiteles kudarc és a hatalmas imf hitel, na meg az ezt követő biztos választási bukás.

2019. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem tartom valószínűnek hogy akkor részeg lett volna, bár erre csak a párttársai tudnának válaszolni akik ott voltak vele. De ez nem is változtatna semmin, sem azon amit elmondott sem a következményein.

"Az egész beszédből nekem az jött le, hogy őt mennyire idegesíti Magyarországon az igazságtalanság."

Szerintem olvasd el újra mert ez pont nem volt benne.

2019. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké, neked ez jött le, a választók túlnyomó többségének meg egész más. Az MSZP máig tartó agóniája az őszödi beszéd kiszivárgásával kezdődött.
2019. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 robi1980 ***** válasza:

Van egy olyan vélekedés (és szerintem is ez lehet a háttérben), hogy az öszödi beszéd nem kiszivárogtatott, hanem tudatosan a nyilvánossághozatal volt az elképzelés, úgy tettek, mintha ki lenne szivárogtatva.


A 2006-os választási kampányban eltitkolták a valós államháztartási adatokat. Nyilvánvaló volt, hogy a kampányban ígértekkel szöges ellentétben kőkemény megszorítások szükségesek és lesznek is.


EZZEL a beszéddel akartak úgymond "tiszta vizet önteni a pohárba"; nyilván azt hitték, hogy a nép majd simán lenyeli az egészet, mert most már minden rendben lesz...


Hallgasd/olvasd figyelmesen. Egy- az egyben olyan, mintha a hallgatónak (nép) üzenne. Pl.: "Lehet tüntetni, majd megunják, 'oszt hazamennek!"


A sokak által "őszintének" tartott öszödi beszéd szerintem a valaha volt egyik legnagyobb képmutatás és komcsi propaganda...! ;) :)

2019. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!