Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartják sokan gáznak,...

Miért tartják sokan gáznak, hogy Karácsony Gergely autózott?

Figyelt kérdés

Én nem kedvelem kifejezetten karácsonyt, nekem túl liberális.

Viszont, miért kellene belekötni,hogy autót vezet?


Az állam által fenntartott tömegközlekedés kvázi szociális alapú.

Azaz, főleg azoknak való, akik:

- valamilyen oknál fogva nem tudnak és nem akarnak vezetni megtanulni

-nincs pénzük autót fenntartani

-diákok, nyugdíjasok

-turisták


Karácsony főpolgármesterként elég jól keres.Fiatalember, tud is vezetni.Szociálisan nem szorul rá a tömegközlekedésre.



Továbbá, legyen már annak a pozíciónak egy presztízse.Oké, ne Audi A8-assal járjon, de szerintem a saját autó (nem szolgálati) használata hadd férjen már bele.



Plusz, a sok autóellenes megnézhetni az EU GDP-jét, ha kivonnánk belőle az autóipart meg az ahhoz kapcsolódó szolgáltatásipar.

Németország kb Portugália szintjén sem lenne.Magyarország meg ott lenne, ahol Albánia.


2019. nov. 9. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert ezek a szerencsétlen életűek mindent gyűlölnek, ami nem Fidesz. Ez teszi boldoggá őket és ez ad értelmet a nyomi, szürke életüknek. Csakis sajnálni tudom őket.
2019. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Mert közben meg könnyfakasztó fotókat/videókat csináltat magáról, hogyha véletlenül ráül egy biciklire.

Nem az a baj, hogy autózik, hanem hogy közben azzal kérkedik, hogy "ő aztán nem".

2019. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

A tömegközlekedés azoknak is való, akiknek nincs kedvük a dugóban pöfögni, de tél van, vagy nem mozgatják meg a seggüket.


Nekem van autóm, motorom, jól keresek, de bringával járok, mert ahhoz nem kell beöltöznöm mint motorra, és mert rövidtávra minek gyilkoljam hidegüzemben a motort, és ihatok is, és gyorsabb mint a bkv.

Motorral hosszabb távra megyek, autóval ha vinni kell valamit vagy rossz az idő, télen meg bkv az ingázásra. Utálom a bkv-t de jobb mint autóval idegeskedni a sok kamion, és SUV miatt.

2019. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sok esetben a tömegközlekedés nem jó.

Ha elmész dolgozni, de utána egyből haza, akkor ok.


De, ha valamit még csinálni akarsz, mondjuk elmenni az uszodába, vagy edzeni, bevásárolni az Auchanba, akkor jobb a kocsi.

Én reggel szoktam elmenni úszni, délután pedig vásárolni.


BKV-val, másfél órával többet kellene utaznom, mint autóval.

2019. nov. 9. 16:36
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem az autó a gáz, hanem hogy csalt és hazudott, más színben tüntette fel magát, mint amilyen.

Egyébként "vezet"? Arról nem volt kép, csak hogy viszik autóval.


Szerintem nem "szociális alapú" a tömegközlekedés.

2019. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem "szociális alapú" a tömegközlekedés."


Nem minden tömegközlekedés az, csak amit az állam tart fent.

2019. nov. 9. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Semmi baj nincs az autóval, úgy sem, hogy nem ő vezeti.


Az etika pl. arról is szól, hogy a viselkedésre, és a cseleketeid összhangban vannak-e?

Nála nagyon nem, mert busszal megy a várba a Széll K térről, mint egy igazi plebejus, de a buszig meg autózik.

Álszent dolog, az a baj vele.

2019. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Nincs azzal gond, ha autózik. Azzal van gond, hogy biciklivel meg busszal pózol, MIKÖZBEN mindenhová autóval megy.
2019. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-as:Erről forrás?
2019. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!