Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Jászberényben (erősen vidék) közel kétszer annyi szavazatot kapott az ellenzéki jelölt, mint a fideszes?

Figyelt kérdés

Még nem találtam rá különösebb magyarázatot a kormánypárti médiában, így most fideszesként kicsit tanácstalannak érzem magam, hogy mivel érveljek?

Segítenétek?


2019. nov. 11. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesnek találom, kíváncsi leszek ez mennyire tekinthető tendenciának, hiszen az elmúlt 1 évben a kormánypártok gyengülését érzem. Főként a nagyobb városokban, de egyre kisebb településeken is.
2019. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

"fideszesként kicsit tanácstalannak érzem magam, hogy mivel érveljek?"

na ez az a pillanat amikor el kéne gondolkodnod a politikai hovatartozásodat illetően

2019. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

A kérdező szerintem nem fideszes, csak azt mondja.

Az esetleg meg sem fordult a kérdező fejélben, hogy a fideszes jelölt esetleg rosszul végezte a munkáját és ezért ment a levesbe? Nem csak az ellenzéki összefogásnak vannak csapnivalóan kutyaütő jelöltjei, hanem a fidesznek is. Ezt minden józan ember tudja.

2019. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Túl kevés volt az idő a külhoniak mozgósításához, és buszoztatásához.


Nem gúnyolódom, szerintem ez teljesen nyilvánvaló.

2019. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

„Még nem találtam rá különösebb magyarázatot a kormánypárti médiában, így most fideszesként kicsit tanácstalannak érzem magam, hogy mivel érveljek? Segítenétek?”


A./ Troll vagy, de a jópofa fajtából, dehogy vagy te fideszes, vettem a poént, pacsi!


B./ Tényleg fideszes vagy! Hajaj! Nos semmi gond akkor sem. Hát persze, hogy segítünk. Nagyon egyszerű dolgod van. Meg kell várni mit mond a vezér. Tudod, a vezér tudja mi az igaz. Mert amit a vezér mond az az igazság, hiszen az igazság tartozik a vezérhez, az belőle ered. Nem kell fáradoznod neked semmivel. Lazíts, lélegezz. Majd a párt megoldja. Majd a párt kitalálja. Előrágja neked az igazságot, hogy azt gond nélkül le tudd nyelni és amikor kérdezik engedelmesen vissza tudd böfögni. Ne, ne, ne… ne gondolkodj, az nem a te feladatod. Te csak menetelj, skandálj, éljenezz! Ne hagyd magad befolyásolni senki által! Ne tévesszenek meg a tények, a számok, és legfőképpen ne higgy senkinek, mert az mind brüsszeli hajbókoló. Még magadnak se higgy! Főleg ne a szemednek! Majd a párt megoldja. Majd a pártTV elmondja. Azt nézheted, igen annak hihetsz, az jó neked. Onnan jön az igazság. Azt nézd. Annak higgy.

2019. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Jászberény mellól vagyok, itt 100-150 nettókat keresnek az emberek nyomor van, 3000 ukrán él Jászberényben vendégmunkások ezek brutális bérleszorítások vanank errefelé. Nem ritka ,hogy hónap végén nem esznek az emberek. Az ukránok úgy felverték az árakat, egy kis 50 m2-es lepusztult lakás 18-20 millió hufba kerültél. Az albérletárak 80-100 ezer kis lakásokra. Városban megugrott emiatt a bűnözés. Jászberényben az ország top100 leggazdagabb vállalkozói vannak, és éhbérért dolgoztatják az embereket. Aki csak tud menekül. Szabó Tamás amúgy teljesen lekakilta a várost, nem is foglalkozott vele. A kórház omladozó lepusztult.
2019. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!