Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így, hogy 99%-ban halott az...

Így, hogy 99%-ban halott az egészségügy, nem lehetne valahogy kijátszani a rendszert, hogy a TB-t ne vonják a havi fizetésből?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 23:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10%

" te is a moslékszövetségre szavaztál"


Fidesz-KDNP ?

2019. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon vicces, de qrva gyenge, ahogy megpróbáljátok a moslékszövetség kifejezést a Fideszre "ültetni", mert ti is pontosan tudjátok, hogy kikről van szó, akikre szavaztatok!!!😂😂
2019. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
12: Igen, én pontosan tudom, hogy a moslék szövetség a Fidesz-KDNPt jelenti, nem kell rájuk erőltetnünk, mert azok.
2019. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja, meg én megsúgom nem a Moslékszövetségre, avagy a Fidesz-KDNPre szavaztam. Borsodban élek születésemtől fogva, így tökéletes rálátásom volt milyen szintű pusztítást végzett a moslék szövetség.
2019. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%
Felesleges pártpolitika irányába elterelni a beszélgetést, a szavazók nagy része, pártszimpátiától függetlenül, az államtól várja minden problémájának a megoldását, saját döntéseiért nem vállalna felelősséget, így az összes párt ezt a réteget célozza meg.
2019. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges. Ha külföldre költözöl, kint van lakcimed és munkád, csak akkor.

Itthon munkanélküliként is be kell fizetned. Utólag behajtják.


Valójában értelmetlen az egész, de ahhoz, hogy emeljük a színvonalát, sajnos az kell, hogy mindenki fizesse. Így is nagyon kevés adofizeto van az eltartottakhoz képest.

Persze nem költi jól az adókat, járulékokat a kormány, de nem az a megoldás, hogy akkor nem fizetek.

2019. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%
Ne olvass annyi ellenzéki hírportált. Én nem vagyok Fideszes, de az, hogy annyira rossz lenne az egész egyszerűen nem igaz. Nálunk is voltak kórház felújítások, bővítések mostanában. Az a rémhír sem igaz, amit ellenzék kitalált, hogy a 75 év feletti öregek ne kapnának rendes ellátást. Sok 70-80 éves ember van életben, akik jó egészségnek örvendenek. Ha annyira rossz lenne az egészségügy, akkor ők már nem élnének. Vannak helyek ahol tènyleg rossz, történnek elkerülhető halálesetek, de az, hogy annyira rossz lenne az nem igaz. Vannak hibái a Fidesznek, de ezeket az ellenzék nem tudja igazán jól megragadni és kihasznàlni. Bolhàból csinálnak sokszor elefántot, ami nem kifizetődő. A kézilabdában is, vagy a fociban, apró szabálytalanságoknál ha a sértett fél rájátszik, a bíró sokszor nem veszi komolyan és tovàbbengedi az akciót. Ha meg nrm játszotta volna el a nagyhalált a játékos, akkor lefújta volna. Az egészségügyben is vannak bajok, de közel nem olyan súlyos a helyzet. Nézd csak meg a sok egészséges öregembert.
2019. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!