Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják az ellenzékiek,...

Miért mondják az ellenzékiek, hogy rossz az egészségügy?

Figyelt kérdés
Szerintem jó. Ugyanis nagyon sok 65+-os öregembert ismerek, akik még mindig jól tartják magukat. Ha rossz lenne, szerintem sokkal kevesebben élnének ebből a korosztàlyból. Régen az újkorban csakugyan rossz volt, de akkor alig 40 év volt csak a várható élettartam.

#FIDESZ #egészségügy #öregség #ellenzéki rágalmazás
2019. nov. 5. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Szavadat ne feledd majd akkor sem ha bekerülsz egy korházba BETEGKÉNT!
2019. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Jártál te mostanság kórházban? Javaslom tedd meg. És örülj hogy csak látogatóként vagy ott, és nem betegként...
2019. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jártam sajnos, mivel volt egy felsőlégúti nyavajám, de engem rendesen elláttak meg is gyógyultam.
2019. nov. 5. 14:19
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Mert ez egy jól kommunikálható kampánytéma, a Fidesz is ugyanezt csinálta, amikor ellenzékben volt. Nem az egyik,vagy másik párton múlik, hogy rossz, hanem magán a rendszeren, amit viszont egyik párt se akar megváltoztatni, mert a másik oldal kicsinálná kommunikációval. Ugyanez igaz az oktatásra és a nyugdíjrendszerre is.
2019. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Vannak kórházak ahol tényleg vannak gondok, de egy átlag ember rendes ellátást kap. Voltam kórházban nem egyszer, mindenki normális volt, rendes ellátást kaptam a szoci korszakban is, most is. Persze vannak hajmeresztő esetek vagy ellátási hibák amit az aktuális ellenzék felfúj és politikai célokra használ fel.
2019. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azzal is vádaskodott az ellenzék, hogy 75 év felett bizonyos egèszségügyi ellátások már nem járnak, de ez sem bizonyult igaznak. Nem is egyszer próbálkoztak pedig vele.
2019. nov. 5. 14:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a videóval le is zárom a kérdést: [link]
2019. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
#3 majd ha műteni fognak és súllyos szepszis lép fel mint nálam akkor beszéljünk, már ha leszel olyan szerencsés mint én hogy túléled
2019. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Milyen ellenzék?


Még a legvakabb hithű fideszes is elborzad ha kórházba kell mennie.

Ez nem politika, szimplán nincs benne pénz mert Mészáros zsebébe van tömve és mi meg megdögölhetünk eü hiányába.

2019. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Vannak kórházban dolgozó rokonaim, orvos és műtős. Ők is csak a legsürgősebb esetben láthatják el a 75 év felettieket.
2019. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!