Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Első Orbán kormány el bukott...

Első Orbán kormány el bukott (1998-2002) akkor hogy-hogy most sorozatba meg van választva, ez már a harmadik ciklus úgye?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Kihasználja az ellenzékieket. Ez olyan mint egy drog. Ha nem kapsz jutalmat,akkor egy idő után hozzá szoksz és már nem kell. Ha hozzászoktál,kapsz egy kicsit,majd újra kéred a jutalmat,de hiába kéred ha nem kapod. Majd újra beletörődsz. Ezt csinálja ő is az ellenzékiekkel. De nem csak az ellenzékiekkel. Hanem a Fideszesekkel is.
2019. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%

9-es csak az a gond ezzel az állításoddal, hogy én már kb az összes stúdióbeszélgetést meghalgattam már és bizonyították, hogy nem hiteltelenek. Inkább lehet rájuk mondani, azt hogy lassúak, nem mennek végig a témán, de hogy hazudnak konkrét túlzás, azok után hogy a főszerkesztő akivel forgatták ezt, egyetemi tanár asszem a Soproni egyetemen. Azért mert nem ismered ezt a társadalomtudományi lapot, amelyet német alapítvány támogat, nem kéne ilyet állítani, mert a te hitelességedet rombolja.

A videóba el lett mondva több kérdésedre a válasz, látszik hogy megse nézted, csak azt a kis részletet amit leírtam, mert az elején tisztázták azokat amiket te felvetettél, bár valószínű ezek mögött több dolog is áll és nem elég egy 1 órás beszélgetés tisztázni mindent.

2019. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%

#12 Szóval azt mondtad hogy téged igazol az a rész abban a videóban, ami X időponttól látható, nézzem meg - majd amikor megnéztem akkor az a bajod hogy miért azt néztem meg belőle? Hát nem te mondtad?

Mi lenne ha arra az egyszerű dologra válaszolnál, hogy HA nem volt pénz a költségvetésben 2002-ben a kormányváltást követően, akkor MIÉRT, MINEK és MIBŐL valósította meg Medgyessy a 100 napos programjában a béremeléseket?

Hogy ha azzal kampányoltak hogy sokkal jobb a gazdaság helyzete és ők majd több pénzt fognak tudni adni az embereknek belőle - akkor mégis hogyan lehetne hogy még sem volt ott több pénz?

Akárhogy csűröd csavarod, valahol hazudtak. A kérdés csak az hogy mikor.

2019. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%

A filmet nézve Fekete János (fedőnevén Lektor), az MNB első elnökhelyettese és a Nemzetközi Valutaalap magyarországi kormányzója öntömjénező riportja ugrott be.

Lényegében hasonló pályát futottak be, s hasonló kiképzést kaptak mind a ketten...

2019. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!