Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért költenek ennyi pénzt...

Miért költenek ennyi pénzt sportra, stadionépítésre, amikor a jövő a virtuális valóságról fog szólni?

Figyelt kérdés

A fiatalokat ma már nem köti le,hogy focimeccsre menjenek,sokkal inkább otthon ülnek és valamilyen online játékkal játszanak.

Valószínűleg egyre jobban előtérbe fog kerülni az e-sport is.


2019. nov. 16. 15:21
 1/10 A kérdező kommentje:

Aztán ott fognak kongani ezek az építmények az ürességtől.

Ráadásul fenntartani is költséges őket.


Szerintem teljesen felesleges egy ilyen kis országba ennyi sportlétesítmény.

Nem lesz kihasználva.

Úgy fog állni ott idővel,mint az ókorból fennmaradt épületek.

2019. nov. 16. 15:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ezekre esett a választás, mert ezeket lehet a leghatékonyabban túlárazni, extra profit, utána meg gondolom az álamnak kell gondoskodnia a karbantartásról nem nekik.
2019. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy Mészáros és tiborz gazdagodhasson. Valamint mert ez az Orbán focistának hitte magát fiatal korában. Kár hogy nem orvosnak.
2019. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mindentudó99 ***** válasza:
Elég sok fiatal volt azert kint ahoz képest hogy nem erdekli őket. Persze lehet vitatni kell e vagy nem sportletesítmény de biztos hogy virtuális világ a helyes út?
2019. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert utálják a cigányokat
2019. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze,biztosan most is vannak fiatalok,de egyre kevesebben.


Én 31 éves vagyok,amikor gyerek voltam,akkor volt olyan,hogy a faluban összegyűltek az emberek,ha volt egy focimeccs.

De manapság már egyre többen élnek elzárkózott szórakozásban.


Amikor én voltam 10 éves,akkor a gyerekeket nem lehetett berángatni az utcáról,ma ez fordítva van,nem nagyon akarnak kimenni az utcára,mert kockulnak inkább.


Az én generációm azért már videójátékokon nőtt fel.

A mai gyerekek pedig már 6 évesen online játékokkal játszanak,és 12-16 éves gyerekek e-sportolnak.


Az a "menjünk focimeccsre",inkább a szocializmusban felnőtt,idősebb generáció sajátja,akik még nem az interneten nőttek fel.


Nem azt mondom,nem baj,ha 1 ilyen stadion van az országban,de aránytalanul sok pénzt költenek egy olyan dologra,ami felett hamarosan eljár majd az idő.

2019. nov. 16. 16:16
 7/10 anonim ***** válasza:

"amikor a jövő a virtuális valóságról fog szólni?"

Tévedsz.

nagyon sok olyan ötlet, felfedezés volt amiről sokan hitték, hogy na, mostantól semmi más nem fog számítani csakis az - aztán eltelt egy nagyon rövid idő és mind a helyére került, a kukába, mert jött valami újabb.

A virtuális sörödet nem fogod tudni meginni ahogy a virtuális virsliddel sem fogsz jóllakni egy virtuális focimeccsen. Az jó kis szórakozásnak, de a gyerekkor előbb utóbb véget ér és a valóságra lesz neked is igényed.

Addig meg a felnőttek fogják használni a stadionokat és valódi sportot fognak benne űzni, valódi meccseken.

2019. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De kockulni nem csak a fiatalok szoktak.

Vannak,idősebbek is,akiknek ez a hobbijuk.

Nyilván a 40 feletti generáció nem ebben nőtt fel.


Én úgy tapasztaltam,hogy a fiatalabbak között pl kevesebbeket érdekel még csak a tv elé leülni és nézni.

Inkább "csinálni" szeretik a hobbit.

2019. nov. 16. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:

"virtuális valóság"

Láttál már olyat? :))))

2019. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert sok emberrel ellentétben őket érdekli a kultúra. A stadionok nemcsak a focié, hanem más eseményeké is.

Mert bemerülni a virtuális valóságba nem olyan egészséges, mint sportolni.

Mert a foci igenis összekötő kapocs.

2019. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!