Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán úgy kezelte volna a...

Ha Orbán úgy kezelte volna a decemberi tüntetőket mint Gyurcsány 2006-ban akkor mit tett volna az EU?

Figyelt kérdés
Ha maszkos, jelölőszám nélküli viperával rendelkező rendőrök verték volna a balos szánkó felgyújtó tüntetőket, illetve gumi lövedékkel lötték volna őket mint 2006-ban Gyurcsány alatt akkor az EU beavatkozott volna?
2019. nov. 16. 17:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%
#8 HAZUDSZ. Miért? Tényleg csak ennyitek van, hogy hazugság nélkül semmi nem megy?
2019. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

Természetesen az EU rögtön elítélte volna Magyarországot.


Mivel Magyarországon jobboldali kormány van és ráadásul nem kér egyetlenegy migránst sem így folyton azt lesik mivel lehet lejáratni a kormányt - ha esetleg a kormány úgy lép fel ahogyan 2006-ban a Gyurcsány rögtön ment volna a diktatúrázás stb...


Figyeld meg, hogy ez jelenleg is így van , például Franciaország miatt sem emel szót az EU pedig ott is hasonlók történnek a sárga mellényesekkel mint nálunk 2006-ban vagy Spanyolországban a katalóniai elszakadáspárti tüntetéseken.


2006-ban az EU csendben végignézte, hogy Magyarországon a baloldali vezetés rohamrendőrökkel és gumibotokkal veri az embereket az utcákon és szemeket lőnek ki. Persze még az is közrejátszott, hogy már évek óta gyűlt a harag az emberekben a gazdaság tönkretételéből adódó nyomorgás miatt - növekvő munkanélküliség , létbizonytalanság - 10% körüli infláció stb...stb...

2019. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%
#12 a jobboldalinak nevezett baloldali kormány sokadik generációs propagandistájaként mi a véleményed arról, hogy ez a kormány annak ellenére, hogy nem kér egyetlen egy migránst se, még is rekordszámút telepített be, és könnyítette meg dolgukat a migránskötvényezéssel?
2019. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%

#13 "a jobboldalinak nevezett baloldali kormány sokadik generációs propagandistájaként "

Mivel ilyen szépen bemutattad hogy a tőled eltérően gondolkodóval mennyire nem vagy toleráns, mennyire képtelen vagy a valóságot a helyén kezelni és különbséget tenni a jobboldali-baloldali témában is a fogalmak között, nem tudom milyen választ vársz?

2014 óta folyamatosan magyarázzák nagyon sokan, hogy mi a különbség a LEGÁLIS és az ILLEGÁLIS szavak jelentése között. Hogy mennyire nem ugyanaz a munkavállalóként engedélyjel beérkező és a zöldhatáron azonosítás nélkül áttörő migráns. De láthatólag egy szót sem sikerült belőle megértened.

Számtalanszor leírtam már én is, más is, hogy nem ugyanaz ha te hívsz vendéget vagy te bízol meg a lakásodban egy munkával valamilyen mesterembert és az van veled a lakásodban - vagy ha az ablakon bemászik valaki és követeli hogy adjál neki vacsorát, mert ő rászoruló és neki joga van ahhoz hogy egyen.

de sebaj, próbáld ki ha így gondolatban nem érted. Elég ha tárva nyitva hagyod a lakásod ajtaját pár napig és bárki megjelenik ott bent, akkor mindent megadsz neki amit elvár tőled.

Kíváncsian várom mennyi idő alatt jössz rá mi is a különbség ahhoz képest ha te döntheted el még az ajtóban állva hogy kit engedsz be és kit nem.

2019. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

"Persze még az is közrejátszott, hogy már évek óta gyűlt a harag az emberekben a gazdaság tönkretételéből adódó nyomorgás miatt - növekvő munkanélküliség , létbizonytalanság - 10% körüli infláció stb...stb..."


Bocsánat Takács, de még a végén valaki elhiszi az újabb agymenésed, nem nem várom el, hogy te okulj belőle, nem várom el, hiszen mi ezt már többször végigjátszottuk.

2006-ról beszéltél, és 2002-2006 között annyira nyomorgott a magyar, hogy a nettó átlagbér 77 ezerről 110 ezere nőtt, a foglalkoztatottak száma 3.85 millióról 3.904 millióra, a legnagyobb infláció pedig 2004-ben volt 6.8% stb....stb...


Tehát ezen gondolkodj már el, hogyha bárki, aki A emlékszik, B tudja használni a KSH-t hülyét tud belőled csinálni, akkor miért nyitod ki a szád? Írtam már neked többször, bárhogy is vörösödik a kis fejed, mindig lesz valaki, aki nem lusta, és utánajár ennek a vége pedig mi lesz? Az, hogy te és a fideszesek hazugnak fogtok tűnni -igen azok vagytok amúgy-, de miért rohansz bele ostoba módon önként egy ilyen pofonba?

2019. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%

[link]


15-ös figyelmébe



Kedves kommunista barátom - látom nagyon rácupantál Gyurcsány F...ÁRA!

2019. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
26%

#15, és egyre lejjebb csúsztunk a hitelminősítők értékelésében a 2002-es A-ról a bóvli határáig.

6000 mrd céltalan hitelfelvétel, a MOL és a repülőtér eladása stb

2019. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

Látom betaláltam, ha Takács és újdonsült barátja is nekiáll magyarázkodni, mondjuk Takács csak okádni egy sort, de tőle nem is vártam mást. :-DDDD


Tényleg Takács bá' most megint kitiltásra játszol? Sok ilyen trágár komment ugyanis oda fog vezetni.


Mondom a megoldást: NEM KELL HAZUDNI! nincs hazugság, én sem jövök helyesbíteni.

Csupa olyan dolgot írtam, amit a KSH leellenőrizhetsz "madárka" :-)

bár gondolom éppen ez a baj, hogy em lehet letagadni.

2019. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17%
#18 Nagyon benézted - mint sokszor máskor is. Ezért nem szabad a százalékok alapján ítélkezni. Szándékosan nem válaszolok a provokatív bunkó megjegyzéseidre soha, az a 43%-os nem én voltam. Nagyon szórakoztató ahogy vergődsz és nem tudsz leszállni rólam - de hát ilyen a szerelem, ugye?
2019. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%

Tehát mostantól a "nemiseztírtam" helyett a "nemisénvoltam" lesz az új duma? :-DDDDD


Tudod régen oly büszke voltál rá, hogy látszik a neved, most hol az a bátorság? Költői a kérdés ha akarsz válaszolj privátban...ja ahhoz gyáva vagy, ismerünk.

2019. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!