Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az, hogy a Fidesz 2006-ba...

Igaz az, hogy a Fidesz 2006-ban arra buzdította a Gyurcsány-kormányt, hogy éles lőszert vessenek be a tüntetők ellen?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem igaz.
2019. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Ez így elég gyenge próbálkozás.

Kb. olyan, mintha azt kérdezném, igaz, hogy te rendszeresen újszülöttek véréből sütöd a maceszt?

2019. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Parlamenti jegyzőkönyv tanusítja. De amúgy ha belegondolunk a Fidesz tényleg nagyon arra gyúrhatott, hogy halálos áldozatokat varrhasson Gyurcsány nyakába. A tüntetőket tüzelte ahogy bírta, ugyanakkor a kormánytól meg éleslőszer használat szerette volna elérni, a kép összeáll.
2019. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
51%
Hogyne, meg napalmra is.
2019. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Alain Delon ***** válasza:
56%
3: És hol érhető el az a parlamenti jegyzőkönyv?
2019. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
2019. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Ott nincs semmilyen dokumentum. Egyébként meg jellemző, hogy egyesek még ennyi idő után is Gyurcsányt mosdatják. Talán mert félnek, hogy nélküle egy valódi ellenzék jöhet, ami tényleg elszámoltatja őket?
2019. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Igaz és lőttek is a levegőbe éles fegyverrel az MTV székháznál. Ott voltam, láttam. Azt is hallottuk ha a tüntetők esetleg meglincselnének (érts megölnének) bármilyen politikust vagy rendőrt akkor jönni fog a hadsereg is, ez a forgatókönyv akkor is érvénybe lépett volna ha a budapesti erőszakhullám a megye székhelyekre is átterjed. Persze ezek csak szóbeszédek voltak, nem tudom mennyi alapja van de simán el tudom hinni. Voltak olyan szóbeszédek is hogy szélsőjobboldali csoportok tömegével hordtak fel fegyvereket a fővárosba és készültek fegyveres hatalomátvételre.
2019. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz és lőttek is a levegőbe éles fegyverrel az MTV székháznál. Ott voltam, láttam."


Nem kötekedni akarok, de ha a levegőbe lőttek, honnan tudod, hogy éles lőszert használtak?

2019. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 árokpart ***** válasza:
100%
8-as A magyar törvények szigorúan tiltják, hogy a hadsereg a civil lakosság ellen lépjen fel. Ezt tudom ez biztos, mert már a rendszerváltás előtt meghozták ezt a szabályozást és talán Európában is egyedülálló. Az egyik magas rangú katona nyilatkozta egyszer a TV-ben.
2019. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!