Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jobb, ha meghatározn...

Nem lenne jobb, ha meghatároznák, hogy külföldre utazásnál mennyi pénzt vihet ki magával az adott személy? Nehogy már külföldön költse az állam pénzét.

Figyelt kérdés

2019. nov. 16. 21:10
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

"Mert minden az államé"


Az állam élén pedig a nemesség és az uralkodó állna, de jól hangzik. Én támogatom a kérdezőt.

2019. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

#41

Szerintem a kérdező tökre nem erre gondolt :D

2019. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

# 42


Én érzem, hogy ő is ezt szeretné. Ha meg nem akkor így járt, majd a ÁVO-t is visszahozzuk, ha nem tetszik ott tehet panaszt. Tanulna egy kis jó modort tiszteletet, hogy a nagyságos úr előtt meg kell hajolni. Egyre jobban tetszik.

2019. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Na jó, kimondom a varázsszót: devizaliberalizáció (az egyetemen lehet így hallottál róla: liberalisation of foreign exchanges). Szóval lehet megszabni a külföldre vihető zseton mennyiségét, de akkor a devizaliberalizációról is le kell mondanunk, ami nem lenne éppen jó dolog egy ilyen kis országnak.
2019. nov. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Az állam én vagyok.
2019. nov. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
66%
Egy száraz vajas kenyér szintjén vagy kérdező, nyílván orbán álruhában.
2019. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Salamon Bálint ***** válasza:
Definiáld kérlek ezt a kifejezést: "állam pénzét"
2019. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!