Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Máris visszasírjátok Tarlóst?

Máris visszasírjátok Tarlóst?

Figyelt kérdés

Én már igen!

Karigerit hazugságon kapták: autóval ment dolgozni. Ígérete ellenére új stadiont adtak át bp-en ráadásul nettó 160 milliárd forintért..

Nem lép fel a fakivágások ellen, akkor sem ha stadionépítés miatt kell kivágni egy fát.



2019. nov. 18. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a poént hagy meg mindentudó99nek.
2019. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Mélységesen csalódtam...



...hogy a nyaloncoktól csak ilyen szánalmas lejáratásra telik.

2019. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Micsoda hazugság! Be mert ülni egy autóba. Bezzeg mikor Orbánhoz jön Putyin, 240 autós konvoj vonul, az rendben van gondolom... Új stadiont adtak át... Ja biztos ő kezdte építeni, nyilván be is fejeznek nulláról egy stadiont kevesebb mint 1 hónap alatt. Ja hogy azt adta át amit a Fidesz megkezdett? Akkor leszel szíves a Fidesznél kopogtatni. A favágást meg hagyjuk, a politikusok lételeme a környezetpusztítás, pártállástól függetlenül. De a Fidesz abban is világrekorder.
2019. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Az új stadiont amit Karácsony Gergely adott át, egyedül Karácsony Gergely munkája. Ő csinálta egyedül.
2019. nov. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Látom nem csak én csalódtam benne.
2019. nov. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Már bocsánat, de Tarlós István egy komoly ember volt, nem beszélt össze vissza hetet, havat
2019. nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
6 - os. Nem is csinált semmit, úgy nem nehéz. Nem kellett beszélnie, egy tökéletes báb volt.
2019. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Kb te is hetet havat beszélsz.

Vagy nem Budapesten élsz, vagy ha igen, tökéletesen vak vagy

2019. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak ezért hanem hogy az egész kampányt hazugságokra építette. Megszorítások jönnek meg minden, most készülnek a dugódíjjat bevezetni például és az ingyenes BKV is nagyon kétséges.
2019. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!