Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lassan egy éve van hatályban...

Lassan egy éve van hatályban a "rabszolgatörvény", mégis mindenki ki van fizetve. Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
🤷‍♂️🤔
2019. nov. 19. 16:32
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
31%
17:01! Ne legyél olyan pökhendi barátom mert jön még kutyára úthenger, nincs olyan hosszú aminek egyszer ne lenne vége. :)))))
2019. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Inkább a kérdésre válaszoljatok légyszives.


Hol vannak az utcákról a 400at túlórázó ki nem fizetett rabszolgahadak?


Miért csak a nyugdíjas meg a diák tüntetett a törvény ellen.

Tudjátok!nyugdíjas vagy diák. Vagy MÁR nem dolgozik, vagy MÉG nem dolgozott a büdös életben sem...

2019. nov. 19. 17:47
 13/46 anonim ***** válasza:
87%

"És te honnan tudod h nincs kifizetve? Ha nekem 3 évente fizetnék ki a túlórámat megköszönném a részvételt. SENKI NEM DOLGOZIK INGYEN."


Senki nem állította, hogy ezek az emberek ingyen dolgoznátok, ez csak a ti félreértésetek volt.

2019. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Ja hogy mi értettük félre😂


Ki nevezte el a túlóratörvényt rabszolgatörvénynek? Mi? 🤔


A rabszolga mikkr kapott pénzt a munkájáért?

2019. nov. 19. 17:56
 15/46 mindentudó99 ***** válasza:
Én a fideszre szavaztam mégse tartom jónak ezt. Igen nál7nk is van 400 óra ha önként vállalod. Tényleg önkéntes. De ott annyi a munka mernének kényszeríteni masnap már nem is mennék. De mi van olyan helyen ahol az az egy munkahely van? És elédtolják a papírt aláirod vagy mehetsz. Keretmunkaidőben amit a multik alkalmaznak se most se a törvény előtt nem volt kötelező a túlóra pótlék részét kifizetni. A keret 8dőn belül bármikor lecsúsztatjatják veled.
2019. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 mindentudó99 ***** válasza:
80%
Lemaradt ha nem kell lecsúszni a keretidő lejártával kerül a pótlék kifizetésre . Nálunk így megy. Na mindegy engem nem érint én nem túlórázom. Egyébként 250 órára bármikor kötelezhetnek . Csak nem mindenhol élnek vele. De az agyon dicsért Merci gyárban pl.igen. Ott töltheted az életed
2019. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

A fideszt lehet szidni, lehet kritizálni. De ne a tolvaj mondja meg, hogy ki lop.

Illetve ne azok osszák itt az észt hogy mit és hogyan kellene csinálni, akik egyszer már tönkrevágták, eladósították ezt az országot

2019. nov. 19. 18:59
 18/46 anonim ***** válasza:
32%

"De ne a tolvaj mondja meg, hogy ki lop."


Te most letolvajoztál mert nem támogatom a fidesz milliárdos lopásait?


Hány kiló krumplit kapsz ezért az adómból Helirogán Propaganda minisztériumától?

2019. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
54%
Hagyjuk már a kérdező szemmel láthatóan egy unatkozó óvodás.
2019. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
75%

Ki van fizetve??

Én nem.

87 ki nem fizetett túlórám és 14 ki nem fizetett szabadságom van.

2019. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!