Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nem jogos a...

Árokpart kérdése:

Csak szerintem nem jogos a panasza aki, illetve akik a következők miatt panaszkodnak?

Figyelt kérdés
Nem egészen tavaly ilyenkor, hanem egy kicsit később azt hiszem december 12-én volt az úgynevezett rabszolgatörvény szavazása a Parlamentben és az azt következő napokban ugye az ismert események a TV székháznál, tüntetések az országház előtt stb. Na most! Több embertől is hallottam, hogy tavaly ilyenkor még mennyivel jobban élt, jobb kedve volt nagyobb hangulattal élte meg a karácsonyi készülődést stb. Most már ugyanazt csak akkor tudja elérni lassacskán, hogy ha elmegy egy hasonló céghez munkavállalónak ugye ahol szinte elvárják a túlórát. Ugyan nem általános jelenség ez az elkeseredett embertípus, de azért akad főleg az alsóbb társadalmi csoportokat akiket ez érinthetett. Tehát mikor tavaly voltak a tüntetések akkoriban még ezek az emberek vígan mentek a bevásárlóközpontokba vásárolni Karácsonyra, azokban a napokban már a többségük szabadságon volt és esténként még egy kiadós jó vacsora után a megvásárolt sokaság mellett egy pl. Whisky társaságában nézték otthonról online az eseményeket és otthonról irogatták kommentekben, hogy pl. ez az szuper győzni fogunk viszont a "buli" amit akkor otthonról buliként éltek meg bizony érdeklődés hiányában kifulladt. Ha akkoriban egy kicsit is feláldozták volna magukat abban a pár napban és nem a karácsonyi bevásárlás forgatagában várták volna a net képernyőjén keresztül az esti "bulit" hanem ők is odamentek volna az ő ügyükért is demonstrálók közé és este legfeljebb a tüntetés után megették volna az előző nap főzött pl. paprikáskrumplit és ittak volna rá egy pohár vizet, de elérték volna a céljukat akkor most nem kellene keseregni nem igaz? Ahogyan megfigyeltem, sajnos mi magyar emberek sokszor hibásak vagyunk ezzel a mentalitással, hogy nem azonnal reagálunk a dolgokra. Mint a példában is írtam a karácsonyi forgatagot abban a pár napban sem hagyták volna ki egy olyan ügyért ami hosszútávú, holott december 21-22-23-án is bevásárolhattak volna. Igazam van ebben egy kicsit? Köszönöm!
2019. nov. 21. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Simicska Lajos erre szerintem azt mondaná, hogy O1G
2019. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idén már a Karácsony is más, mint tavaly.

Már főpolgármester.

2019. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha mondjuk 100 összejönne egy héten át... így még vicc
2019. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt egy netadós tüntetés, és most azt kérdezed, ha elég ember ment-e volna ki az utcára, lett-e volna változás? Duh.
2019. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!