Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Karácsony meg az ellenzéki...

Ha Karácsony meg az ellenzéki összefogás, megbukik Budapesten, akkor látják majd a Budapesti illetve ellenzéki szavazók a mellékelt ábrán, hogy kiket hoznának az ország nyakára, vagy majd megmagyarázzák mint Gyurcsánynál is tették?

Figyelt kérdés
Akik jobban utánna néztek, látták mit tettek Zuglóban, Karácsony is a saját szavaival mondta el hogy ott már nincs több zsarolási potenciálja, és sajnos az ellenzéki összefogás telis tele van ilyen hozzá nem értő, korrupt, szélhámos politikusokkal. Ezek mindent ugyanúgy uram bátyám módjára csinálnak olyan dolgokat amelyekbe eddig ők kötöttek bele, hát akkor most meg mi fogjuk nekik megmondani a tutit.

2019. nov. 25. 14:56
1 2
 11/13 Micimacko67 ***** válasza:
Kérdező, ennél az utolsó kommentnél már nagyon álmos lehettél...
2019. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem álmos, ilyen. A fideszes agymosás működik. Őt nem a valóság érdekli, hanem amit mondtak neki.
2019. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én bevallom őszintén, húszéves létemre a hazámat, a családomat és a kereszténységemet tartom a legfontosabbnak az életemben. Igen, büszke vagyok, hogy magyar lehetek, és büszén vállalom azt is, hogy a politikai nézeteim ellenére világosan és tisztán látok, úgy gondolom. Vagyok annyira tisztességes, hogy elismerem, ha hibázok, és belátom, ha mások hibáznak. Így vagyok a Fidesszel is, nyilván a politikusokra hatványozottan igaz az az állítás, hogy egyik kutya, másik eb, de addig, amíg a Fidesz védi az országot, támogatja a családokat, nem azt propagálja, hogy legyen homoszexuális felvilágosítás az általános iskolákban, meg a gyerekeinket neveljük gender-semlegesen, mert majd ők eldöntik, hogy kisautóznak vagy babáznak, addig én támogatom őket a szavazatommal. Ha elfordulnának a hazától, akkor gondolkodás nélkül szavaznék arra, aki válallná Magyarország érdekeit. Szerintem az igazi politizálásnak erről kellene szólnia, nem ide-oda lépegető pártoknak kellene hűséget fogadnunk, hanem ideológiáknak, nézeteknek, amik mellett tűzön-vizen keresztül kiállunk, nem pedig meghasonulunk, ha a preferált pártunk egyik napról a másikra átáll a másik oldalra.

Az ellenzék sipítozhat, ahogy akar, azt nem vitathatja senki, hogy a Fideszes szavazók nagy része erkölcsileg is biztos talajon áll. Nézzük meg Borkai Zsoltot, Győr polgármesterét, akinek az eszkortlányokkal eltöltött hétvégi bulija nyilvánosságra került, és közvéleménykutatások kimutatták, hogy még a budapesti kormánypárti szavazókat is érintette ez az ügy, sokan közülük inkább el sem mentek szavazni. Pedig egy teljesen másik városban történt botrányról van szó. Győrben mégsem váltották le, de szerintem ennek az az oka (illetve több győrit is megkérdeztek róla), hogy egy magánjellegű botlás sem tudta elvonni a figyelmüket arról, hogy Borkai évek óta a lehető legjobb polgármestere volt a városnak. Teljesen érthető a reakciójuk, egy ilyen botrány miatt nem fogják hagyni veszni a várost, hogy kerüljön valami mondvacsinált politikai báb kezébe.

Ellenben ott van az ellenzéki példamutatás, Mohács polgármestere röviddel a választások előtt elhunyt, az ellenfele pedig, aki biztosra vehette, hogy veszíteni fog, mert Mohácson mindenki szerette és becsülte a polgármestert, röhögött a markába, hogy így legalább biztos, hogy ő lesz a következő polgármester, és esze ágában sem volt lemondani. Pedig már odafentről is szültak neki, hogy talán ennyire nyíltan nem kellene... Vagy a kispesti kokainozós banda, akikre a szavazóik ugyanúgy, lelkiismeretfurdalás nélkül leadták a szavazataikat, azok után is, hogy szó szerint kijelentették, hogy mit és hogy lopnának el, ha újra lennének választva. Ilyenekre tényleg csak azok szavaznak, akik még cifrább dolgokat műveltek már az életben. A Fidesz szavazóiban megvan a erkölcs, az ellenzék nagy részében már annyira nem.

2019. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!