Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki emberek olvassák...

Az ellenzéki emberek olvassák a kormányoldalt?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy éppen most fejeződött be a kormány klíma konzultációja úgy hogy erről én nem is tudtam. Behatóan olvasom a hirportálokat a 888-tól a Demokratáig a HirTV-től az MTV-ig de sehol sem olvastam, hallottam ilyen konzultációról, pedig eddig mindegyiket kitőltöttem.


Mégis kimaradtam a 200 ezer kitőltöttből. A kormány mégsem költ konzultáció népszerűsítésére, pedig ezt vágták a fejéhez! Mondjuk nem is nagyon érdekelt volna ilyen csip csup téma most, de ha már a kormány megkérdez akkor válaszoltam volna neki. Ezek szerint 200 ezer ellenzéki napi szinten böngészi a kormányoldalt?


2019. nov. 26. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg elferdíti a valóságot a dr. Orbán Viktor Mihály és csapata a fidesz.
2019. nov. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik, hogy a független újságírásnak, főképp a gazdasági szegmensnek elvileg a munkája, hogy naprakész próbáljon lenni a mindenkori kormányból. A Fidesz esetében ez elég bonyolult mivel mindent eldugnak, titkolnak, mint általában azok akiknek tele szennyessel a padlás. Szóval az ilyen helyeken teljesen normális, hogy vannak embereik akik például a kormány.hu-t vagy a parlament.hu-t folyamatosan stírölik. Egyébként ez a leginkább az ellenzék feladata lenne ha belegondolunk, de mindegy. Ha találnak valamit akkor arról cikk születik, így jött felszínre ez a kutatás is, csak már eléggé későn.
2019. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok sem ellenzèki sem kormànypàrti. Van amiben a kormánnyal értek egyet, van amiben az ellenzékkel. Mindkét sajtót olvasom. Nem ítélek el egyetlen embert sem azért, hogy melyik pártra szavaz. Csak azt ítélem el, aki magàból kivetkőzve ordít, verekszik, tombol egy pártért. Az ilyeneknek nem az utcán lenne a helyük, hanem a pszichiátria zárt osztályán.
2019. nov. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szoktam olvasni kormányoldalt is, bár ritkán.

Ez a konzultáció nem a kormány ötlete volt (így nem is propaganda célokat szolgált), hanem Brüsszelnek tett kötelesség, ezért nem volt reklámozva.

2019. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ezek szerint 200 ezer ellenzéki napi szinten böngészi a kormányoldalt?"


Néhányan felfedezték a konzultációt és futó tűz szerűen terjedt az infó a Facebookos csoportokban és az ellenzéki oldalakon.

2019. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ki lehet még tölteni ? számomra is fontos hogy megvédjük életterünket.

2019. nov. 26. 11:40
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: Már nem lehet. Örülök, egyébként, hogy neked a klímaváltozás csip-csup téma, ebből is látszik, hogy te sűrűn olvasod a kormányoldali sajtót.


A kormányoldal olvasásáról: az nem tájékoztatás, hanem propaganda, azzal meg tele van a padlás.

2019. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!