Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eldőlt megèpül az atlétikai...

Mindentudó99 kérdése:

Eldőlt megèpül az atlétikai stadion. Ennyit a stadion stopról. Nem ezt igérte Karácsony. Hogyan bízhatnánk ezután már benne?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Én sosem bíztam benne, már akkor sem, amikor miniszterelnök jelöltje volt a moslékszövetségnek...
2019. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pf a nyugdíjas fidesz szavazó panaszkodik hogy túl sok a stadion.
2019. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak benne bíztunk hogy véget vet ennek a stadionőrületnek. Aztán itt van tesség. Egy kutya ez mind.
2019. nov. 27. 09:35
 4/15 anonim ***** válasza:

Az atlétikai stadionnal szerintem semmi gond nincs. Azzal van, hogy Mucsaröcsögére is többezres hiper-szuper, csilli-villi focistadionokat húznak fel a semmiért.

De az szégyen, hogy Budapesten nincs egy normális színvonalú atlétika pálya, ezt meg kell oldani. Ezt úgy mondom, hogy én is fociztam/focizok.

2019. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Na! megjöttek a károgók.

Az építkezés leállításoknak is van egy ésszerüségi határa, ha egy építkezés olyan készültségi fokban van hogy már őrültség lenne leállítani akkor ha nem is nagy örömmel de hagyni kell hogy megépüljön, főleg abban az esetben amikor már a fideszes banda behízelegte magát a nemzetközi szövetséghez és kötelezettségeket válalt.

Ezt jólteszi Karácsony.

Kárörvendők! lehet tovább károgni.

2019. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hiteltelenné vált a szemembe ez az ember.
2019. nov. 27. 10:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2019. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Mindentudóka nem unod még a teljesen átlátszó, cseppet sem szellemes trollkodást? Már ideje lenne.
2019. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

"Az építkezés leállításoknak is van egy ésszerüségi határa, ha egy építkezés olyan készültségi fokban van hogy már őrültség lenne leállítani akkor ha nem is nagy örömmel de hagyni kell hogy megépüljön, főleg abban az esetben amikor már a fideszes banda behízelegte magát a nemzetközi szövetséghez és kötelezettségeket válalt.

Ezt jólteszi Karácsony."


Ez az állításod a kórházakra is vonatkozik?

[link]


Ennek az építkezésnek a leállítása az észszerűségi határon belül történt szerinted?

2019. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy országban a stadionnál nincs fontosabb. Minden városba kell min. egy darab. Ha több száz ezer milliárdot kell rákölteni akkor is!!
2019. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!