Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér László hogy akarja...

Kövér László hogy akarja megvívni a Tudatfoglaló Háborút az ifjúság lelki üdvéért?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem jó ötlet lenne a városokból a falvakba költöztetni a fiatalokat, hogy mindenféle számítógépezések helyett traktort és wartburgot szereljenek, kokakólák helyett jóféle magyar szilvapályinkát fogyasszanak, miközben mindenhonnan üvölt a zene, főleg Omega és Illés. Vasárnap délelőtt mise a helyi templomban, délután pedig fodbalmeccs a falu stadionjában.

Ezzel talán meg lehetne menteni a lelküket, amit jógázással és lypsiskedésekkel köteleznek el a démonok felé.



2019. nov. 30. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Kövér Lászlótól függetlenül az egy létező jelenség hogy a reklámok átmossák az emberek agyát, valamint manapság már egy nyugati filmet se nézhetsz meg hogy ne lenne benne balos propaganda nézd meg pl az új Star Wars filmeket van benne PETA reklám, feminista droid, lázadók akiket nők vezetnek vs fehér férfiakból álló Első Rend, az összes film multikulti környezetben játszódik stb stb. Csak a hülye nem látja hogy mossák át az emberek fejét. Persze a jobboldalnak is megvan a saját maga propagandája, ez a két szekta feszül egymásnak.
2019. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1

Egyet sem láttam az újabb Star Wars filmekből, mert gagyinak tartom őket. Akkor én most jó oldalon állok a Tudatháborúban?

2019. nov. 30. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!