Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor értik meg az emberek?

Mikor értik meg az emberek?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy oligarhák nélkül nem kehet kormányozni de nyilván azok a párok az erősek és a megmondók ahol ez jelen van, de tény hogy az emberek olyan pártokban és politikusokban bíznak meg akiknek jól ismert a munkássága. Meg amúgy sem tudna senki csodát tenni, a baloldal, jobboldal politikája ugyanaz, a szélsőségesek pedig sosem vezetnek semmi jóra. Ezért lehet az is hogy egybe olvadnak a pártok, mert ahol az oligarhák és a hatalom van, pénz előbb utóbb a fennmaradás miatt oda mennek mindenhol. Ez kesz majd akik most ellenznek mindent, ezért nyal a Fidesz a Mi Hazánknak hogy ne a jobbik sorsára jut a balosoknál legyen, a munkás párt pedig majd Gyurcsányékhoz megy szintén. Én eleget láttam már ilyet, ez az agyelszívás...

2019. nov. 30. 22:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Dehát az a feltételezés hogy több párt van amiből váligathatunk, az megbukott és sehol sincs nem is lesz másképp.
2019. nov. 30. 22:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendben. Kérdésed is van vagy csak ennyit szerettél volna?
2019. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a kérdés hogy akkor miért nem értik mwg?
2019. nov. 30. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha nem értik meg, mert mire megértenék, addigra meghalnak és helyettük újak születnek, akik megint csak tanulnak és így tovább.
2019. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy nincsnenek csodák, de ahhoz hogy jól menjen minden ahhoz alapvető dolog hogy hozzáértő emberek hozzáértő módon vezessék sz országot. A Fidesz túl lassú reformok terén és egy kifulladásos gazdaságpolitikát folytat, hogy felvútatja alaposan a gazdaságot csak oly módon hogy a jövőbe strukturális gondok fognak lenni szerintem, úgy befog fagyni a növekedés és stagnálás lesz mint japán esetében ahol már több 3 évtizede vergődnek. Mert egyébként remélem újat nem mondok ha az építőipar húzza fel a GDP-t eszeveszetten ami nem egy stabil alap szerintem, még azzal is jár hogy a jobb átmeneti gazdasági adatok miatt az uniós pénzekből is kevesebbet fog kapni az ország bár pontosan nem tudom hogy gdp %-ban mennyit kapunk, azt tudom hogy 5% a max amit lehet kapni szerintem 3% környékén van Magyarország vagyis kb a gazdasági növekedés értékének megfelelő ha nem nominálisan nézzük a növekedést.

De még mindig a Fidesz szerepel a legjobb jelöltek közt, ami szomorú hogy nincs olyan ellenzék ami felismerné az emberek igényeit, és most nem a butitó szövegekre gondolok.

2019. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Az a kérdés hogy akkor miért nem értik mwg?"

Mivel alapvetően téves amiket a kérdésben leírtál és pontosan azt mutatják meg hogy TE nem értesz semmit a politikából, csak tele vagy téves félinformációkkal és hibás feltételezésekkel, jó is hogy az emberek nem értik meg azt amire gondolsz.

A politika akkor lesz más ha a valóságot veszed alapul és nem azt amit a politikusok mondanak magukról meg a másikról és így te hozol döntéseket. Amíg ilyeneket írsz le hogy " a baloldal, jobboldal politikája ugyanaz" addig azt mutatod csak meg, hogy fogalmad sincsen az elmúlt 29 év valós történéseiről, a politikai oldalak döntéseiről és azok következményeiről.

Az meg hogy ilyeneket írsz "ezért nyal a Fidesz a Mi Hazánknak " meg is mutatja hogy melyik oldal felé vagy elfogult. Innen már érthetővé is válik miért vannak ilyen hamis elképzeléseid - mert tőlük, a jelenlegi ellenzéktől szerezted.

2019. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!