Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fogadják el Nagy Blankát...

Miért fogadják el Nagy Blankát, míg Berkit nem?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenki ismeri Nagy Blankát, nem kell őt bemutatni. Azt veszem észre, hogy különösen népszerű a fiatalok körében. Sokan támogatják őt a szókimondó(inkább bunkó) stílusa miatt. De ott van Berki Krisztián akit a többség elutasított, sokat szidta őt mindenki. Amivel egyet is értek, mert szerintem sem méltó egy ilyen ember ahhoz, hogy egyáltalán induljon a választáson. De nem ellentmondásos, hogy őt szidják és Nagy Blankát pedig támogatják? Véleményem szerint ők ketten kezet foghatnak egymással. Mindketten celebek akik csak a magamutogatáshoz, botránykeltéshez értenek és mindketten rossz hatással vannak a fiatalokra a bunkó, sutyerák stílusuk miatt. Nagy Blankáról is köztudott, hogy lóg az iskolából stb. Csak nemrég utána néztem részletesen ennek a Nagy Blanka ügynek és így fogalmazódott bennem a kérdés. Szerintetek sem különb Nagy Blanka Berkinél?

2019. dec. 1. 19:02
1 2
 11/19 Alex Fly ***** válasza:
30%
Ha megnézed, mit tett eddig Berki és mit tett Blanka, akkor majd megérted...
2019. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%

" Nagy Blankáról is köztudott, hogy lóg az iskolából stb." - nem nem köztudott.

Azt hazudták róla, hogy bukásra áll, de kiderült, hogy ez nem igaz, bukták a sajtópert.


"A Lokál után az Origo is jogerősen bukta a sajtópert Nagy Blanka ellen, akit azzal akartak lejáratni, hogy bukásra áll, és alig jár be az iskolába – írja a HVG.


A diák ügyvédje szerint a dupla pernyertesség után összesen milliós sérelemdíjat kérnek a Ripost állításai nyomán karaktergyilkossággal próbálkozó lapoktól. Ha Nagy – aki egy tüntetésen elmondott kemény beszéde miatt érdemelte ki a toloncmédia haragját – sikerrel kér sérelemdíjat, akkor majd a Liszkay Gábor által irányított, állami hirdetésekkel felpumpált KESMA-nak kell majd fizetnie.


Az Origo úgy írta meg a cikkét, hogy az állításait nem tudta bizonyítani, és anélkül tagadta meg a helyreigazítást, hogy azt nyomban cáfolni tudta volna – mondta ki ítéletében az ítélőtábla, aminek a döntése végleges, az Origónak helyreigazítást kell közölnie."

2019. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Nagy Blanka érzésekből beszélt megérthető dolgokról írtózatosan illetlenül.


Berki meg haszonszerzésből vállalt el politikai szerepet, hogy a megrendelői érdekei szerint alakítson a dolgokon.


Nem tudom hogy vagytok vele, de míg Blanka maximum hülye a korából és naivitásából kifolyólag, addig Berki gerinctelen és haszonleső. Nem nehéz eldöntenem, hogy melyiket ítéljem meg rosszabbul.

2019. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13%
Mert Berkit a teljes média bohócnak állítja be, míg Nagy Blankát a szélsőliberális média isteníti, és megpróbálja vállalhatónak beállítani.
2019. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Alex Fly ***** válasza:
74%
Nem. Blanka már bizonyította, hogy képes a társadalmi szerepvállalásra, míg Berki csak a tökét vasalja.
2019. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%

"Nagy Blankát a szélsőliberális média isteníti, "

Kérlek, linkelj be cikket az elmúlt fél évből, ahol. "Istenitik".

2019. dec. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Andizsuzsi ***** válasza:

"Nagy Blankáról is köztudott, hogy lóg az iskolából stb."


Ha utánaolvastál az "ügynek", akkor bizonyára láttad, hogy számos sajtópert megnyert azok ellen az újságok ellen, amik ezt írták róla. Mellesleg a nyáron érettségizett, úgyhogy nem tud lógni.


"Azt veszem észre, hogy különösen népszerű a fiatalok körében."


Annyira nem, hiszen Kiskunfélegyházán igencsak kevesen szavaztak rá.

2019. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16 [link]

Bármelyik cikket megnyithatod.

2019. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18-as!

Köszönöm a linket, megnéztem.

Te melyik cikkben érzel istenítést?

Mert én egyikban sem.

De ha valahol szerinted istenítik, kérlek, idéznéd azokat a mondatokat?

Köszönöm

2019. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!