Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberális médiában miért...

A liberális médiában miért tekintik szuperhősnek Nagy Blankát, csak mert alpári stílusban beszélt a kormánypárti politikusokról?

Figyelt kérdés

Szerintetek minősíti a liberálisok elmeállapotát, hogy ilyen embereket tekintenek hősnek?

https://www.youtube.com/watch?v=pVIC9fvALnw


2019. júl. 18. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
SZÓVAL FASISZTA VAGY?!
2019. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1-es:

Szóval én normális vagyok, te pedig liberális. Kettőnk összehasonlításával könnyen megállapítható, hogy a két kategória között semmilyen átfedés nincs.

2019. júl. 18. 23:41
 3/18 Valaki Valamikor2 ***** válasza:
70%
Hagyjuk már hogy szuperhősnek tekinti. Ennyi erővel az M1 szuperhősnek tekinti Orbánt. De ha mégis úgy lenne, hogy szuperhősnek tekintené, akkor sztem nem a káromkodásai miatt, hanem azért, mert ki mer állni magáért még úgy is, hogy a kormánypárti média már többszőr egy hülye szajhaként írta le
2019. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Hagyd már, még le sem érettségizett... Én egy kicsit hiányolom a korábbi ügyeletes lázadókat (Papp Réka Kinga, Gulyás Márton, stb.), mert őket legalább valamennyire komolyan lehetett venni, de hát változnak az idők, hígul a felhozatal... :)
2019. júl. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Valahol el kell kezdeni, Bayer Zsolt sem biztos, hogy műsört kapott volna, ha nem úgy beszélne ahogyan.


Tényleg, aki őt nézi, annak is hasonló az elmeállapota?


Nem mindenki lehet Torgyán József, bár szerintem ideje lenne visszahozni a régi házszabályt, hogy aki az Országgyűlésben felszólal az nem olvashat fel előre megírt beszédet. Kíváncsi lennék, hogy utána mire mennének a képviselők párttól függetlenül.

2019. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Mert nincs nekik se jobb, se szebb, se okosabb.
2019. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem, igazából a Fidesz csinált belőle hőst azzal, hogy beleállt. Ha nem teszik meg, akkor senki nem figyelt volna fel rá.
2019. júl. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Mert itt kuriózumnak számít, aki kendőzetlenül kimondja az igazat, nem pedig a karámban béget.
2019. júl. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem emlékezne a nevére sem, ha a Fidesz nem kezdett volna el vele riogatni meg mindenféle hazugságot terjeszteni róla.
2019. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
Az embereknek erre a stílusra van igénye, mert a többség hasonlóan tahó stílusban beszél. Csak éppen a képernyőn nincsenek még ehhez hozzászokva, ezért különlegességnek számít és élvezik. Ezért tetszik a kormánypártiaknak Bayer Zsolti roppant megnyerő stílusa, az ellenzékieknek meg Nagy Blanka alpári beszólásai. Gyurcsámynak is hasonló stílusa volt régen, mostanra sikerült rájönnie, hogy nem vicces.
2019. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!