Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most miért őrjöng az összes...

Most miért őrjöng az összes kormánysajtó azon, hogy lebénult a város?

Figyelt kérdés

Karigeri miatt van minden, fél óránként jelennek meg cikkek, hogy Karigeri miatt bénult meg a város.


Akárhogy keresem, ezekben a sajtóorgánumokban nem találok egy cikket sem arról, hogy 1-2-3-4-8 éve megbénult a város, és a szemét Tarlós tehet róla.


Pedig nem tudom emlékeztek-e, minden évben ez van :)


[link]


Ez például 2013-as. Akkor sehol nem volt Karigeri :D


2019. dec. 2. 13:34
1 2
 1/11 mindentudó99 ***** válasza:
58%
Előtte meg Tarlóst szidta a baloldali sajtó. Így megy ez . Miért csodálkozol? Egyébként meg kit vegyenek elő ha nem a főpolgármestert?
2019. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Én meg azt hittem, a Soros miatt van, de akkor megnyugodtam.
2019. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én inkább úgy látom, hogy a "baloldali" sajtó csak tényeket közölt mindig.


Nem ilyen undorító mocsadék alpári módon savazta a főpolgármestert. Főleg az Origo nevű szennylapra gondolok.

2019. dec. 2. 13:39
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

PRO : Annyiban van alapja, hogy míg Tarlósnál egy ilyen havat összelapátoltak, eltakarítottak pik-pakkra most gyakorlatilag tétlenül figyeli a történéseket a vezetés az 5 helyettesével együtt. Nem akarnak vagy nem is tudnak találni hókotrókat.


KONTRA : Főpróbája a szép új jövőnek. A klímavédelem jegyében láthatjuk milyen lenne a város közlekedés nélkül. Ki lehet próbálni cangával közlekedni

2019. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

"Nem akarnak vagy nem is tudnak találni hókotrókat."


Egy polgármesterváltással nem áll meg az élet. Valsz. ugyanaz a cég csinálja a hókotrást, aki tavaly is csinálta. És eddig is minden évben az volt a helyzet, hogy "felkészültünk a télre, de beismerjük, hóra nem számítottunk".


Ez most nem ellened szól konkrétan, de írtó kontraproduktív, mikor a fideszesek már a nulladik pillanatban csak panaszkodni tudnak, aminek igazából csak az a lényege, hogy nem fideszes nyert a választáson.


Egy ellenzéki adót emel (miközben előtte végig azt beszélte, hogy szrul áll az önkormányzat)? => címlapra vele.


Egy fideszes adót emel (miközben sikergazdaságról és hatalmas megtakarításokról beszélt előtte) => senki le se sz''rja.


Bármi zavart titeket az ellenzékiek viselkedésében, most ugyanazt csináljátok magatoktól. Mi ez, ha nem ironikus?

2019. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Most csodálkozol ezen? Varható volt hogy minden ilyenre ami náluk sem ment jobban,sőt, úgy fogják beállítani mintha Karigeri hibája lenne, nem pedig az ellopott milliárdoké.
2019. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

# 6/6 Én pont ezt a kettős mércét látom az ellenzéknél. Amíg Gyurcsány pacsizik a kutyáját ölelgeti Putyinnal. Gyurcsányné szintén az haladás.


<==> Viszont ha Orbán tárgyal a világ egyik meghatározó elnökével, akkor találkoznak a diktátorok fújj


Nem az abaj, hogy leesett a hó, hanem ahogyan kezelik illetve nem kezelik azt. Tarlósnál rögtönmegkezdték a takarítást. Karácsony FB-zik munka helyett. Az 5 helyettese sem csinál semmit csak a pénzt markolja fel. Habár nem tudom mit tud egy okosvárosért és részvételiségért felelős helyettes csinálni ilyenkor, de tenni azt nem


Most nem kezdik meg eltakarítani a havat míg el nem áll, mert minkek is ? Nem találnak vagy nem is akarnak hólapátolót, mert elolvad vagy nem ért hozzá.....

2019. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

+ hóra nem számítottak :Luuul


Télen esik a hó. Magyarországon minden évben egyszer tél van. Aki nem számít a hóra az ne vállaljon el ilyennel járófeladatokat sem -.-

2019. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mindentudó99 ***** válasza:
44%
Karácsony elloota Puzsér programját. Sétáló Budapest.
2019. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért őrjöng a kormánysajtó?

Nézz már körül!

Az emberek qva anyáznak.

2019. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!