Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ujjlenyomattal vissza...

Az ujjlenyomattal vissza lehet élni?

Figyelt kérdés

Rendeltem valamit,és mikor a futár kihozta,akkor nem alá kellett írni,hanem oda érintettem az ujjamat.


Először azt hittem,hogy arra akar kérni,hogy írjam alá ujjal,mert nincs digitális ceruza.

Aztán csak hozzá érintettem,és azt mondta "jó".


Mi alapján lehet valaki beazonosítani így?

Pl,ha én nem vagyok otthon és valamelyik családtagom veszi át a csomagomat,akkor neki más az ujjlenyomata.


2019. dec. 3. 18:31
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Ha te nem vagy otthon és más veszi át akkor neki más az aláírása is nem?
2019. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel egyértelműen te vetted át, ha reklamálsz ezzel bizonyítják, hogy te voltál. Egy vonalat bárki oda tud firkantani, ma már nem annyira egyértelmű mint régen.
2019. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt értem,hogy így nem tudok reklamálni.


De ők feltudják használni valamire?

Kicsit megijedtem,hogy egy gép levette az ujjlenyomatomat,ami bárhová rámásolható.


Vagy ilyen csak a filmekben létezik?

2019. dec. 3. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy az aláírásodat egy gép nem tudja bárhova lemásolni? Még gép sem kell hozzá! Egy ujjlenyomatot nehezebb.

Az új személyik csinaltatásánál meg megadhatod az ujjlenyomatodat is, tehát az alapján beazonosítható vagy, ha valaki veszi a fáradtságot!

A futárnál meg, akár digitális ceruzaval, akár kézzel körmöltem eddig oda aláírást, szerintem az mindenre hasonlított, csak a normális aláírasra nem! Szerintem te spilazod túl!

2019. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze lehet túl élénk a fantáziám és túl sokat néztem CIA Miami helyszínelőket:D
2019. dec. 4. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!