Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rácz Zsófia nem ciki a fidesznek?

Rácz Zsófia nem ciki a fidesznek?

Figyelt kérdés

2019. dec. 5. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

A hímsovinizmus ciki a XXI. században.

Greta Thunberg vegán és környezetvédő aktivista 16 évesen mondott beszédet az ENSZ Éghajlatváltozási Konferenciáján. Vele is valami bajod van esetleg? Szerinted az ő karrierjét is valakinek köszönheti a háttérből? Miért olyan hihetetlen számodra, hogy vannak határozott erős nők, akik egyedül is képesek elérni valamit az életben?

2019. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szerintem Greta Thunberg egy bolond, ha már így kérdezed. De nem tudom, ő hogy jön ide.


Ma minden munkahelyen elvárják a 5+ év tapasztalatot, kivéve, ha valakinek a valakije vagy. De azért az urambátyámságnak is kéne hogy legyen határa.

2019. dec. 5. 18:38
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

"Ma minden munkahelyen elvárják a 5+ év tapasztalatot"

És hol lehet szerezni 5+ év tapasztalatot annak, akinek nincs, ha minden munkahelyen elvárás? (: Vagy aki szerzett 5 év tapasztalatot az valakinek a valakije volt?

Nagyon butus vagy.

2019. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

"Ma minden munkahelyen elvárják a 5+ év tapasztalatot"


Jah épp ezért húznak el a fiatalok mert itt munkalehetőséget sem kapnak sok helyen.

2019. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Nekünk Rácz Zsófiánk van, az ellenzéknek meg Nagy Blankája. Lehet választani. :)
2019. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Alain Delon ***** válasza:
0%
Ki az?
2019. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
A Fidesznek szép és okos Zsófiája van, az ellenzéknek trampli és butus Blankája.
2019. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy nem értem már az embereket itt. Eddig az volt a baj hogy mindenki 50 feletti most hogy van egy ifjabb már azonnal támadni kell.


Tipikusan ha van sapka azért ha nincs akkor azért.


Nem vagyok kormánypárti de rohadtul idegesít az indokolatlan támadássorozat

2019. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Piros Kalapács, te vérfideszes!


Nem az a baj, hogy fiatal, tipikus fideszes taktika sarkítás, hanem, hogy nincs végzettsége, és nyilván valakinek vagy a rokona, vagy a macája. Ember, konkrétan törvényt kell módosítani azért, hogy betölthesse a pozíciót. Remélem neked fizetnek az itteni tevékenykedésedért, mert csak úgy van értelme.

2019. dec. 5. 20:27
 10/15 Alain Delon ***** válasza:
65%
Közben megtudtam ki az. Pont beleillik a Fidu szellemiségébe.
2019. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!