Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért illegálisak magyarország...

Miért illegálisak magyarországon az anabolikus szteroidok?

Figyelt kérdés
Sokan legalizálni akarják a füvet,az elöbb is volt ilyen kérdés.Erről jutott eszembe ez.Akkor jó lenne a szteroidokat is legalizálni,akkor sokkal keményebben tudnék edzeni.
2019. dec. 8. 00:11
1 2
 11/20 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Szedd nyugodtan kérdező, azután meg magyarázd meg asszonynak, hogy miért nem működik a fütyid...

Jól fogsz kinézni...csak nem leszel férfi...mellékhatás tudod...

Megéri?

2019. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kérdező

A szteroidok egy csoportja gyógyszerként rendkívül fontos és hatásos bizonyos betegségeknél. Ennek ellenére nagyon-nagyon megfontoltan és ritkán szabad használni, az orvosok különösen figyelnek is erre hogy amíg lehet addig a beteg ne szteroidokkal gyógyuljon - éppen az előttem már leírt rendkívül súlyos és káros mellékhatások miatt.

Márpedig akkor ok is van a szedésére, használatára, hiszen valamilyen betegségtől kellene megszabadulni amihez ez lenne a legjobb vagy legalábbis leggyorsabb, leghatásosabb.

Mégis miért hiszed azt hogy egy amúgy egészséges embernek bármi szüksége lenne rá?

Nem volt véletlen hogy betiltották és illegális lett. Tapasztalat van mögötte és nem elmélet vagy tiltási vágy.

2019. dec. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
"Semmivel sem károsabb a koxolás a dohányzásnál pl." - no ez nagyon nem igaz.
2019. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem 14 hónapig kellett szteroidot szednem mert beteg volt, kortizon szteroidot.

Egy sráccal együtt kezdtük szedni a tüdőgondozóbba, őt 2 héten elvitték az ideggyógyóba.

Borzalmas lelki és testi mellékhatásai vannak.

Nyilván az anabolitkus más, viszont a lelki dolog ott is ugyanolyanok. Feszült, ideges, vagy. És ez nem múlik el, ha leállaz vele. Évekig tart mire kitisztul.

2019. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#11

Hahahahaha...Nekem nincs asszonyom és nem is lesz!


Igen,megéri!Én inkább élnék 40 évig de erős legyek mint h lenne egy hosszú,szánalmas gyenge életem

2019. dec. 8. 13:44
 16/20 Micimacko67 ***** válasza:
Akkor a barátod lesz nyűgös...vagy te szoktál a lány lenni?
2019. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem.Én heteró vagyok.


Nekem nincsenek emberi kapcsolataim,nincsen szociális életem,nincs egy darab barátom se,ebből kifolyólag csajom se lesz soha.

Már lemondtam ezekről a dolgokról

2019. dec. 8. 14:42
 18/20 Micimacko67 ***** válasza:
Siha se mond, hogy soha...
2019. dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
De nem érdekel már...Semmi mást nem akarok az élettől,csak erős lenni.Ez éltet
2019. dec. 9. 15:42
 20/20 anonim válasza:

Elmondom mi a helyzet: a csaj első körben leszarja milyen vagy az ágyban, csak azt nézi, hogy hogyan nézel ki. Nem kell Arnoldnak lenned, de kell egy egészséges(-nek látszó) edzettség. Utána majd lehet a csajnál esély az ágyban, de addig esélytelen. Saját tapasztalat.

Persze semmi illegált nem akarok, de nem az egészségem, hanem börtönutálat miatt. (Az én egészségemet a sok stressz úgyis hazavágja, de ez más téma.)

márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!