Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kocsis-Cake olivio mit keres...

Kocsis-Cake olivio mit keres a parlamentben?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 08:05
1 2
 1/13 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
88%
Őt delegálta a pártja az országgyűlésbe. Miért?
2019. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Farkas Flórián mit keres ott?

ez érdekesebb kérdés szerintem

2019. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan olyan magyar állampolgár mint te, kedves kérdező, ne legyél rasszista.
2019. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Csokis Cake? Ez valami új sütemény?!
2019. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Magyarellenes érdekeket képvisel, ezért választották meg a libsik.
2019. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akármelyik P-párti parlamenti képviselőt is figyeljük, mind a darwinizmus négy, izé két lábon járó ékes bizonyítéka.
2019. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
én ahányszor meglátom ezt a nevet rögtön a csokitortára gondolok kész:D kocsis-csokis:D
2019. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

#5

Ezek a liberálisok! Be kéne vezetni a hazafias nevelést, ki kéne alakítani a nemzeti öntudatot, mert ilyen négerekre szavaznak! Hát nem elképesztő?!

2019. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

#8

,,NEMZETI ÖNTUDAT!"

,,HAZAFIAS NEVELÉS!"

Kis nyomorult tudatlan barom. 😁

Látszik az idióta hozzászólásodból, hogy mennyire lenézed a négereket. 😁

Szerintem TE mindenkit utálsz, aki nem magyar. Hát igen.... A magyar nép a legszebb, a legjobb, a legokosabb....ahha....véleményed szerint tehát minden más nép alsóbb rendűbb a magyarnál, és egy színesbőrű nem tudja képviselni a magyar érdekeket.... 🤪.

Szerintem ezekkel a kis nyomi Horthy-Szálasy eszméit megtestesítő elveiddel elmehetsz a retkes, büdös, véreres anyád p___ájába. Lehet ott megtalálod a kis lelki békédet, és nem kell a f--s--jaidat olvasni, különféle fórumokon. Én magyar vagyok, mielőtt kérdeznéd, fehér bőrű. Demokrata nézeteket vallok. Egy demokráciában, pedig miért lenne baj, ha egy néger bekerül egy fehér többségü parlamentbe? Miért gond ez számodra??

Kevesebb krumplit kapsz?? Drágább lesz a tej?? Felemelik a bejgli árá?? Magyarázd már el nekem, te kis pacalt zabáló nyomi. Szinte látlak magam előtt: Kopasz fej, korszakáll, szemüveg, ku__a nagy has, mikron méretű p**%sz, elálló fogak, büdös száj.... Varázslatos... 😆

De nem gáz, az állatorvos 5000-ért elaltat téged

2019. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9: Nyugi, csak ironizált a 8-as :)
2019. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!