Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékeztek rá mikor Gyurcsány...

Emlékeztek rá mikor Gyurcsány Ferenc a parlamentben táncolt, hogy ez a pasi mennyivel emberibb volt, mint most a nyelvöltögető Orbán?

Figyelt kérdés

[link]


Orbán Viktor olyan,mint egy gép semmi emberi nincs benne.



2019. dec. 2. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Neked még nem szóltak hogy miniszterelnöknek választották meg gyurcsányt akkoriban és nem táncos komikusnak?

A világ legkártáékonyabb országvezetői között szerepel. Köszönheted neki az imf gigahitelt, eladósodást, devizaválságot, 10% feletti munkanélküliséget, kórházeladást és bezárást, több ezres pedagógus és egészségügyi dolgozó elbocsátását, közalkalmazottak 13. havi juttatásának elvtelét - csak hogy pár apróságot említsek.

Aztán közben meg nem csináltak semmit ami az ország javát szolgálta volna. Ő mondta, ekkora böszmeséget még nem csinált senki mint ők kormányon.

Ha neked ez kell, menj cirkuszba!

2019. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Pontosan mit szeretnél megtudni? Döntsük el, melyikük a jobb?

"Bezzegazorbán" "bezzegagyurcsany" kommentek 3..2..3..

2019. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
1*:)
2019. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 mindentudó99 ***** válasza:
77%
Igen emlékszünk. Jobb helyeken kényszerzubbonyban viszik el az ilyeneket.
2019. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Pontosan mit szeretnél megtudni? Döntsük el, melyikük a jobb?"


Így van,hogy szerintetek melyikük törődött többet az emberekkel a néppel Orbán vagy Gyurcsány?

Mert szerintem Gyurcsányt jobban érdekelte az emberek nyomora,sorsa,mint most Orbánt.

2019. dec. 2. 12:53
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érdekelte-e a nép nyomora, azt nem tudom, de hogy tett érte, arra emlékszem.
2019. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Mind a ketten nagyon rossz miniszterelnökök. De szerintem már nem fenyeget az a veszély hogy Ferkó miniszterelnök lenne, vagy a felesége lesz a jelölt, vagy valaki a Momentumból.
2019. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Abban igazad van, hogy Gyurcsány csak az orbáni mélységekkel mérhető, mert kevés kártékonyabb vezetője volt az országnak, mint ez a két politikai niemand!
2019. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én félnék a helyében, hogy valaki elkapja a nyelvét és kitörli vele a seggét....Persze lehet előfordult már és ezért csak MOSZAD, NAV, TEK kiséretében mer beosonni ovodákba néha...
2019. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5# Én voltam a 2-es, nem rossz szándékból írtam azt, amit.


Az a baj, hogy sok sok év után még mindig ők a két alternatíva... Már rég nem arról kéne vitatkozni, melyikük emberibb. Az, hogy még mindig itt tartunk, nagyban minősíti a politikát úgy ahogy van..

2019. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!