Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor gondoltad először, hogy...

Mikor gondoltad először, hogy az ellenzék lábbal tiporja a demokráciát?

Figyelt kérdés

Nekem először akkor jutott eszembe, mikor a TV székházba betörtek, és ott fetrengtek, hogy beolvassák a követeléseiket. Aztán mikor migránsokat telepítettek volna be.


Kíváncsi lennék kinek mi volt az első dolog amikor úgy ítélte meg, hogy az ellenzék nem demokráciában gondolkodik.



2019. dec. 8. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Bizony, nekem is sokszor eszembe jut a demokrácia lábbal tiprása, de pont nem az ellenzék kapcsán. Őngólt lőttél.
2019. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Amikor az első miniszterelnökük egy olyan kisebbségi politikus lett, aki részt vett 1956 leverésében, és valószínűleg kegyetlenségeket követett el. De a többi miniszterelnökük is kommunista volt. Fő pártjuk az MSZMP utódja. Magyarok ellen voltak 2004-ben és a 2006-os tüntetéseken. Eladósították a népet.
2019. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha jól gondolom, a kérdező a 2006-os TV székházba betörésről beszél. De miben nyilvánult meg a demokrácia lábbal tiprása abban a csőcselekedetben?
2019. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3, Abban, hogy Gyurcsány előbb hagyta a tv-ostromot, még fegyvereket is otthagytak, nem küldtek erősítést 10 órán át, megverették a rendőröket, majd október 23-án összeverték a békés járókelőket is, csontokat törettek, szemeket verettek ki, és ezért kitüntették a főkapitányt, és nagyon büszke volt erre Gyurcsány.
2019. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Raffael!

Sok lett az ilyen "Mikor gondoltad először, hogy" típusú kérdés!

Elfelejtettél átjelentkezni a másik fiókba!

2019. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor hagyták, hogy meglegyen újra a kétharmad legutóbbi választáson.
2019. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

"Nekem először akkor jutott eszembe, mikor a TV székházba betörtek, és ott fetrengtek, hogy beolvassák a követeléseiket."


[link]

[link]

Csak nem erre gondolsz? Hát igen, rettenetesen agresszívek ezek a lypsyk!!

2019. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Amikor szemmagasságban lőttek gumilövedéket a Fideszes megemlékezőkre. Nehezen felejtek.
2019. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

A fidesz akkor pont azt kritizálta, hogy csak gumilövedék volt és nem éles lőszer. Szerintem gondold át kicsit jobban.

2019. dec. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most nem a Fidesz a téma. Az az eggyel ezelőtti kérdés, amire leírtam, hogy a trafikmutyinál gondoltam először.
2019. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!