Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mint szavazóik...

Fideszesek, mint szavazóik mit gondoltok a FIDESZ állatkínzásokhoz való hozzáállásáról?

Figyelt kérdés
Eddig a Fidesz–KDNP nyolc alkalommal szavazta le a Jobbik azon kezdeményezését, hogy az állatkínzók büntetési tételeit szigorítsák a Büntető Törvénykönyvben. Ez tükrözi a ti akaratotokat tehát jól képvisel titeket, mint szavazóit a Fidesz ezzel kapcsolatban vagy önkényeskedik és semmibe veszi a szavazói hozzáállását?
2019. dec. 11. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Na kezdjük onnan hogy a "jobbik„ egy megszünőben lévő balpárt 2.0,csak megélhetési politikusok vannak benne.


Az állatkizókat a Mi hazánk töbször elitélte,tüntetés szervezett ellenük,sőt az egyiket megis akarták verni.a kurucinfón pedig mindíg beszámolnak az esetekröl,az állatkinzó nevével,lakcímével együtt.


A fidesz meg csak a stadion meg a foci meg a migránskaraván,az állatok nem érdeklik a belpestieket se a fideszt se a többit csak a Mi hazánkat.

2019. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fideszes de nem értem mi a baj a jelenlegivel Btk 244 paragrafusát 2013 ban szigorították és 2018 ban kiegészítették két évet kaphat az ember érte nem értem mit kéne szigorítani rajta, két év alatt 500 ilyen eset volt hazánkban ez szerintem elég elrettentő főleg a kétezres évek elejéhez hasonlítva amikor több ezres volt ez a szám évente
2019. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Mit akarsz rajta szigorítani? A bírókon múlik. Így is két évet adhatnának érte, de csak felfüggesztett adnak, s többnyire még azt se.
2019. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég a meglévő törvényeket betartatni, semmi szükség szigorításra.
2019. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!