Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell szidni non stop...

Miért kell szidni non stop Orbàn Viktor miniszterelnök urat, amikor màs orszàgok vezetői sokkal megbotránkoztatóbb dolgokat művelnek nàla?

Figyelt kérdés
Pl. Macron hàzassága is egy rèm undorító történet. Mindössze 15 èves volt Macron, amikor a 40! éves tanàrnője kikezdett vele. Már eleve. Most nekem van egy 14 éves keresztfiam, aki a bátyám kisfia, ha megtudnánk, hogy megkörnyèkezi egy 40 èves középkorútanàrnő, hát a minimum, hogy kirúgatnànk a **** az iskolàból . És akkor még ennek van képe bírálni Magyarországot csak azért mert nem fogadjuk el a migráns kvótát és nem akarunk hazànkba illegàlis migránsokat, ellenőrizetlenül.

2019. dec. 12. 09:17
1 2 3 4
 21/31 Micimacko67 ***** válasza:

Mondhatom szépen beszélsz az idős Fidesz rajongókról!

Gratulálok, te nem vagy úriember ezek szerint...

2019. dec. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Miért időskori elbutulás nincs? Demencia? Jó csúnyán fogalmaztam elnézést, akkor nem hülyülés, hanem butulás. Így jobb?
2019. dec. 13. 07:51
 23/31 A kérdező kommentje:

Én is egyetértek Orbàn politikàjàval, de azért a kezét nem csókolgatnám, egy férfiét. Csak hàt é

Nem vagyok mèg 73 èves csak 33. Lehet, hogy ha megélem azt a kort( nem hiszem) èn még sokkal nagyobb marhaságokat fogok csinálni. Orbàn ezt nem is vàrja el senkitől, hogy a kezét csókolgassàk, szerintem ez neki is kényelmetlen helyzet volt.

2019. dec. 13. 07:55
 24/31 anonim ***** válasza:
48%

"Majd ha az m1 híradóban látom elhiszem."

Ergo soha, mert a közmédia csak a kormánypropaganda hazugságot nyomja, pedig függetlennek kellene lennie.


"Mèg azt is ráfognák Orbánra ha lenne elég ember aki elhiggye nekik, hogy diktatúrát csinált hazánkban."

Mivel azt épít. Szépen apránként, de diktatúra épül.


"Na most nem látom a kényszermunka táborokat"

Úgy hívják: nevetséges bérek, rabszolgatörvény, hatalmas adók.


"nem làtom, hogy lelőttèk volna, vagy nyilvánosan kivégezték volna az Orbàn ellen tüntetőket."

Nincs is rá szükség, mert a tüntetésekre egyszerűen magasról tojnak, azt egy idő után elmegy az emberek kedve tőle, mert látják, hogy semmit nem érnek el. A politikai ellenfeleket meg karaktergyilkosságokkal rendezik le. Valódi gyilkosságra nincs szükség.


"Egy normális, bölcs, tapasztalt, jogàsz diplomàval rendelkező úriember, aki 2,8 millió választó polgár bizalmát élvezi."

Az, hogy normális az erősen vitatható. Bölcs? Egyértelműen nem. Tapasztalt? Igen. Jogász? Igen. Úriember? Abban a trottyos nadrágban? Ugyan már!. És 2,8 millió szavazó, az bizony a szavazásra jogosultak alig 40%-a. És ezzel van kétharmaduk, mert az "oszd meg és uralkodj" elve még 2000 év után is működik.

2019. dec. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Micimacko67 ***** válasza:

Szóval 33 éves vagy, így már értem az Orbán imádatot...

Én majd 20 évvel több és én még emlékszem a régi Orbánra.

Az a figura a mait "szemen köpné"...

Az én szememben már csak egy politikai szélkakas...!!!!

2019. dec. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Meg már azért annyira fiatal èn sem vagyok, hogy ne tudjam, hogy Gyurcsány anno mit művelt. Éppen egyetemista voltam 2006-ban, amikor volt az a nagy tüntetés. Mi is csinàltunk az egyetemen egy kis helyi demonstrációt csak hát ott persze nem volt erőszak. A nagy tüntetésre nem mentünk, mert tudtuk, hogy ott nagyon nagy balhé lesz. Nem azt mondom, hogy Orbàn tökéletes, de ha csak az a választék, hogy Gyurcsány valamilyen formàban visszajöjjön, akkor inkább Fidesz. Ha lenne egy 21. Századi elveket és eszmét képviselő pàrt, azt megszavaznàm. Csakhogy nincs. Kívàncsi vagyok a fiatalokból álló Momentumra, hátha valami haladóbb szellemiséget tudnak mutatni. De ha Gyurcsànnyal összeállnak, akkor felejtősek.
2019. dec. 13. 08:59
 27/31 anonim ***** válasza:

Az ugye megvan, hogy a Gyúúcsány közgazdasági diplomát szerzett, ergo közgazdász végzettsége szerint.


Sőt, ha utánagugliznál (dehogy guglizol, hülye vagy te ahhoz...) akkor tudnád hogy a parlamenti képviselők kb 80%-a jogász, közgazdász. Mind az ellenzék, mind a kormánypárt képviselői.

A többi 20% elég vegyes, de eléggé sok a történész és a tanár diplomás egyén...

Ettől most mindenki "óriemberebb" lett?

Még a Gyúúúcsány is?


Te vagy az élő példa arra, hogy ma már minden hülye bejuthat egyetemre, és ami még rosszabb, el is végezheti (na nem mintha itt a Gyakorin ezt bárki leellenőrizhetné, hogy ép hogy bent voltál 2 évet, vagy el is végeztél egy alap+mester szakot. Igazából lényegtelen, a diploma nem ment meg a hülyeségtől).

2019. dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Éppen egyetemista voltam 2006-ban, amikor volt az a nagy tüntetés."

Tehát emlékszel rá. Arra, hogy rendbontás volt, gyújtogatás és hőzöngés.

Az Internetadó elleni tüntetés is megvan? Ott volt erőszak, gyújtogatás, rendbontás? Nem. Na ez a különbség a Fideszes és a baloldali tüntetések között!

2019. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
De akkor mondta Gyurcsàny, hogy össze-vissza hazudtak ès ez sok embernèl kiverte a biztosítèkot. Persze nem kellett volna vadàllat módjàra viselkedni azért.
2019. dec. 15. 20:08
 30/31 anonim ***** válasza:

Te nagyon idióta vagy kedved kérdező,miért gondolod hogy aki nem ért egyet Orbánnal,az Gyurcsányista?Gyurcsány is és Orbán is közönséges bűnözők,akik az ilyen agymosottaknak hála mint amilyen te is vagy,rendesen megszedik magukat aztán röhögnek a markukba azzal a pénzzel a zsebükben,amit az országnak(és többek közt neked) kéne adniuk fizetésemelés formájában.Amúgy meg ha már Gyurcsány hasonlítgatod Orbánhoz,Gyurcsánynak van kb netto 2 milliárd forintja amit miniszterelnöksége előtt jóval megkeresett,Orbán strómanjának meg 400 milliárd forintja lett 8 év alatt hirtelen,szerinted az honnan van hülyegyerek nyert 500x a lottón vagy mi?

Macron ízlésficamától nem lesz szar a Francia életszínvonal a Magyarral ellentètben.

Orbán "úriemberségéről" meg csak annyit,hogy nagyon elegáns ahogy másodpercenként igazgatja a nyakkendőjét,meg huzigálja fel a nadrágját,ami mellesleg amiatt van,mert a sok stresszt ami a bűnöző életmódja miatt súlyjta,úgy vezeti le hogy komoly nyugtatókat szed,aminek a mellékhatásait láthatod.

2020. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!