Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg vagytok elégedve Karácsony...

Meg vagytok elégedve Karácsony Gergely munkájával? Indokold is a válaszod!

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Én meg. Végülis eltűnt a hó az utakról.
2019. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, Karácsony mitt tett le az asztalra, amit lehetne véleményezni??
2019. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen, még nagyon az elején van csodát nem kell várni, bár nekem már az is csoda, hogy tarlós után normálisan tud kommunikálni.
2019. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Ez egy tök provokatív kérdés. Pár hét telt csak el, ez nem olyan dolog, amiről ennyi idő után lehet releváns és megalapozott véleményt mondani.
2019. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mindentudó99 ***** válasza:
64%
Én meg vagyok elégedve mivel szeretem a sportot. Jó látni hogy a vezetése alatt töretlenül halad tovább a stadion építés.
2019. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
nemtudom én egy kicsit ideges vagyok mivel többször csapta meg a random szarszar az orromat mióta ő a polgármester. szerintem valamivel büdösebb lett a város mióta ő vezeti
2019. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Rá szavaztam októberben és sajnos csalódtam benne. Az lett volna az elvárásom, hogy állítsa le a stadionok építését Budapesten, fejlődjön az egészségügy és ne kapjanak egyes politikusok milliós fizetést a semmiért mint Tarlós idejében.

Karácsony Gergelynek 5 főpolgármester-helyettese van, akik ezért a pozíciójukért magas fizetést kapnak, Budapest viszont nem New York méretű város, nincs észszerű magyarázat arra, hogy ennyi főpolgármester-helyettesre lenne szükség.

Nem akadályozta meg az atlétikai stadion és a Bozsik stadion megépítését.

Megakadályozta egy új budapesti kórház megépítését, de állítólag több pénzt fog adni a meglévő kórházak fejlesztésére, remélem ez igaz lesz.

A politikailag jobboldali színházigazgatót, Dörner Györgyöt el akarja távolítani az Újszínház éléről, annak ellenére, hogy Karácsony azt ígérte, senkit se fog a politikai beállítottsága miatt eltávolítani, ha a munkáját jól végzi és nem korrupt.

2019. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert sokkal több budapestit és oda utazót érintő, más országokban bizonyított és működő dolgokat még csak napirendre se tűzött, ellenben a budapesti állaskeresők ingyenes tömegközlekedésével kicsesz azokkal, akik a főváros környékén élnek és bejárnak dolgozni, engem is beleértve. Pont januártól lenne nekem aktuális az állaskeresés, bár nem vagyok regisztrálva se, így ez is kizár a rendszerből.
2019. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem azért szavaztunk rá amit most mutat, nem egy megalkuvó városvezetést vártunk tőle akinek az az első gondolata, hogy hogyan tüntethetné ki a Fidesz maffiakormány hű szolgálóit, a második meg hogy hogyan egyezkedjen meg a további stadionokról.
2019. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Karácsony Gergely munkásságát még annyira nem ismerem, még nagyon a kezdetén van, de elég szimpatikus alaknak tűnik, és remélem, hogy szért jó munkát fog végezni Főpolgármesterként.

Egy biztos, nagyon nem lesz könnyű dolga.


ma 15:47


Nem nagyon tudom megérteni, hogy ebbe mi a provokatív.

Van erre utaló szó, esetleg szövegrész, ami szerinted provokatív volna?

Semmi megbotránkoztató nincs benne.

2019. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!