Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon tényleg ennyire...

Magyarországon tényleg ennyire gáz a rendőrség?

Figyelt kérdés
szombat este hazafele tartottam mikor 2 cigány elkezdett utánam kiabálni hogy büdös magyar tudomást se vettem róluk csak arra gondoltam biztos részegek és ezért kiabálnak, aztán egyre hangosabban kiabáltak és az egyikük megfogta a vállam s rángatni kezdett, hogy álljak meg, ekkor megfordultam ellöktem magamtól aztán mondtam neki hogy észnél legyél ember, erre elkezdtek fenyegetni hogy megvernek meg hogy adjam oda nekik a pénzem meg mindent ami nálam van, erre azt válaszoltam hogy ha sikerül elvenni akkor a tiétek lehet. Aztán végső soron nem lett verekedés de ebbe a szó párbaj közepette az egyiküket felismertem bementem a rendőrségre hogy elpanaszoljam mi történt velem tudom hogy ki akart engem ki rabolni, és úgy elküldtek engem. Le se szartak. Kérdem én, mi van olyankor hogy ha nem egy magamfajtába kötnek bele? Ez alatt értem azt hogy 185cm magas vagyok 80kg rendszeresen járok kondi terembe. A fő kérdésem a következő a rendőrség miért nem tesz semmit? Engem megpróbáltak kirabolni. Még nyomozniuk sem kellett volna hisz tudom az egyik elkövető nevét s címét.
2010. júl. 20. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Igen. A rendőrséget fel kell oszlatni, a Magyar Gárdát megerősíteni.
2010. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

igen ennyire gáz. egyrészt ők is fosnak a cigányoktól. emlékszem vagy 10 évvel ezelőtt amikor elkezdődött ez a cigány mizéria. Egy rendőr egy cigány srácot terített le, egy tolvajt. szabályosan földre kényszerítette menekülés közben, megbilincselte stb. a cigány meghalt. szívrohamban, vmi baja volt betegség fene tudja. a rendőr volt a gonosz rasszista......


ezenkívül sok rendőrség főleg a vidékiek korruptak.

tudok egy esetről amikor egy ürge bejelentette a csendháborítást egy diszkóval szemben. a rendőr kiment ás megfenyegette.. mármint a bejelentőt. rendőrök voltak a kidobók abban a diszkóban, ahol amúgy 18 éven aluliakat is kiszolgáltak piával.


ez a mai MO.

2010. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Rémlik, mintha látnám termetes növését,

Pusztító csatában szálfa-öklelését,

Hallanám dübörgő hangjait szavának,

Kit ma képzelnétek Isten haragjának

2010. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ez van. Nekem is csak rossz tapasztalataim vannak rendőrökkel személyesen is, meg ismerősök útján is. Elhajtanak, leráznak, vagy ha netán meg is tudod tenni a feljelentésedet, látszik az unott arcukon, hogy mi lesz az eredmény: 1-2 hónap múlva jön egy papír, hogy megszüntették a nyomozást.


És akkor még egy sztori: A rokonaim házába betörtek. Kijöttek a rendőrök helyszínelni. Az egyik megkérdezte, van-e készpénz és hol. Megmondták, hogy hol van, mert a betörő egy helyen nem vette észre és otthagyta. Na erre szinte kiparancsolták őket a házból, mondták, hogy fontos nyomozási érdek, hogy semmihez ne nyúljanak, ne járkáljanak, üljenek szépen egy helyben. De a rokonom olyan negyed óra múlva mégis fordult egyet, megnézte, és látta, hogy már nincs meg a betörő által otthagyott pénz. Szólt a rendőröknek, akik kikérték maguknak a gyanúsítást, és ők maguk hívták a rendőrséget, hogy ellenőrizzék és váltsák le őket. Kijött az új rendőrcsapat, akik meg is találták a pénzt a kertben elrejtve egy zacskóban. Ezt akarták magukkal vinni. Aztán a katonai ügyészséghez került az ügy, ahol maga az ügyész kérdezett rá, hogy jól meggondolták-e, hogy tényleg a rendőrök loptak. Nekik is lehet még belőle kellemetlenségük. Nem lehet, hogy nem is jól látták, hogy megvolt a pénz, és mégis a betörő rejtette el a kertben. Aztán végül így gondolták, és visszavonták a feljelentésüket. Ja, és még ők rettegtek, hátha a tolvaj rendőrök megbosszulják a feljelentést.

2010. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bocs, az előző válaszban ez a mondat kérdőjeles:


Nem lehet, hogy nem is jól látták, hogy megvolt a pénz, és mégis a betörő rejtette el a kertben?

2010. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma magyarországon legnagyobb bűnözők a rendőrök. Ez a történet teljesen hétköznapi. Én ilyenekkel tele tudnám írni a topicot.
2010. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fel kell oszlatni a rendőrséget és megerősíteni a Gárdát. Míg ezt a két lépést nem teszitek meg nekem senki ne sírjon mekkora a bűnözés.
2010. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

Öt perc gyűlöletet látták...

"185cm magas vagyok 80kg rendszeresen járok kondi terembe."

Csajok futnak utánad? Csak azért mert gondoltam én is elkezdek kondizni:D

2010. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én meg renceresen járok kocsmába!
2010. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
egy dolgot értenek a rendőrök , az autósokat büntetni minden kis szarságért! de csak akkor ha magyar vagy, mert a cigány vezethet jogsi, biztosítás, műszaki nélkül,ittasan vagy kábszeresen,akár 180-nal, azokat nem merik csesztetni,...de bezzeg ha te 55-tel mersz menni a városban, vagy nincs láthatósági mellényed, csak úgy röpülnek a 20 ezres csekkek!
2010. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!