Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy új kormány jön, akkor...

Ha egy új kormány jön, akkor a Fideszes propagandistáknak mi lesz a sorsuk akik emberi mivoltukból kivetkőzve gyaláztak köztiszteletben álló személyeket?

Figyelt kérdés

Orban gondolom elmenekül az országból, azért keresi a kis országok kegyeit.

Na de minden propagandista gyűlölködőt nem lehet kimenekíteni


2019. dec. 17. 18:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%

18


Azert kell idehozni a Gyurcsányt, mert ha Orbán megy Gyurcsány (is) jön. Meg az emberei is. Lásd Budapest.


Aki hápog, hogy "hogyjönideagyurcsány" az pedig vagy nem látja át a belpolitikát, vagy gyurcsányista féreg.🤷‍♂️

2019. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
37%

Viktor erre kicsit másképp emlékszik.

[link]

2. perctől

"KISZ-ben én még nagyon aktív voltam"

"büszke voltam arra, hogy fölvettek a KISZ-be"

"nem kellett kilián-próbát tennem, mert ugye kiváló úttörő voltam"

"úgy éreztem, hogy az teljesen helyénvaló dolog is így"


Persze most jön, hogy a saját szavait letagadjátok.

2019. dec. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
27%

22

Mit kell ezen letagadni?

Én is nagyon aktív voltam a kiszben, én kentem a legtöbb zsíroskenyeret klubdélután előtt. Én ültem legelöl az Eper és Vér vetítésén, és örömmel vitatkoztam róla utána. Tornaóra alatt plakátot rajzoltam valami dél-amerikai forradalom vagy puccs ellen vagy mellett, hogy lógjunk a tornáról. Valami menetre embereket toboroztam, listát írtam, hogy ki jön, csak hogy ismerkedni tudjak más osztálybeliekkel.

És én is jó úttörő voltam, még úttörő seregszemlén is részt vettem. FOGADOK, hogy azt se tudod, hogy az mi volt! Nyertem?

Tudod, a jótanulókat a tanárok belehúzták mindenbe, ami közösségi dolog volt. És akkoriban csak egyféle közösség volt, nem lehetett több és más.

2019. dec. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
62%

#22 Hány éves vagy? van egyáltalán bármi fogalmad arról ami akkoriban a valóság volt?

"nem kellett kilián-próbát tennem, mert ugye kiváló úttörő voltam"

Tudod ez azt jelenti hogy ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN jó tanuló és jó magatartású volt, mert MINDENKI úttörő volt akkoriban ami CSAK az általános iskolában működött, abban a korosztályban.

Ha pedig a KISZ tagságának, KISZ-be való felvételének ez volt az előfeltétele, az annyit tesz hogy a KÖZÉPISKOLA ELSŐ OSZTÁLYÁBA kerülve - segítek, 15 éves gyerekként - vették fel és akkor lett kiszes.

És bizony, akkoriban csak a KISZ volt ifjúsági szervezet, aki csinálni akart valamit, bármit a középiskolában a diákélettel kapcsolatban - nem politikailag, hanem mindenféle téren - annak bizony a kiszben volt a helye. Én tudom, mert én ott voltam. Te is?

Tényleg annyira nehéz agyilag felfogni, hogy nem ugyanaz egy középiskolás diákvezetőnek lenni vagy a középiskolai diák életben szerepet játszani, mint az állampárt tagjaként az ország sorsáról dönteni? Hogy akkor, 1877-1978 környékén mindenki kiszes volt? Hogy nem volt más, hogy azt éppen nekik, Orbánéknak és a hozzájuk hasonló fiataloknak kellett előbb elérni, hogy lehessen másképpen is csinálni, legyen más a fiataloknak választási lehetősége?

2019. dec. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!