Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kálmán Olga mire fel kap...

Kálmán Olga mire fel kap 5évre 60millió forintot?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 18:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Tanult gépeszetet? Aztán hol? A Legyen ön is milliomosban? 😅

Végzetsége szerint vegyészmérnök meg idegenvezető.


Mer az Olga alpolgármester?

Tudtommal nem. Ő az egyik alpolgarmester tanácsadója. 60 millióér 5 évre.


De ha még ezzel sem vagy tisztában, miért vegyek komolyan tőled bármit is? 🤷‍♂️


Tehat aki pályázaton trafikot nyert az mind oligarcha, mind a Viktor haverja, meg mind a felsőbb vezetéshez tartozik igaz? 😀🤦‍♂️

2019. dec. 18. 13:49
 12/13 anonim ***** válasza:

Vannak bajok a szövegértéssel...


"Tanult gépeszetet? Aztán hol?"

A saját elmondása alapján. Magadtól is rájöhetnél, hogy egy műszaki tanintézményben ilyen tantárgyak is léteznek. (pl. vegyipari gépészről hallottál már?)

"Mer az Olga alpolgármester?"

Ilyet senki se írt. Nem tudom ezt mitől haluzod.

"Tehat aki pályázaton trafikot nyert az mind oligarcha"

Trafikmutyi rémlik? Persze a kettős mércével szemlélt felfogásodban ez a "konc" nem is számít.

Egyik pl: [link]

Hány tanácsadói, megbízási szerződést találsz? (bár közel se annyit, mint irodabérlésre vonatkozót)

2019. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Jaaaaa, hogy a saját elmondása alapján😅

Az mindjárt más.

Én is tanultam 10 éve gépészetet. Akkor én is megfelelek?


Ja én nem. Egyrészt nem vagyok dk-s másrészt az én képem alá biztos nem biggyesztené oda a logóját a fasiszta jobbik.


Amúgy most akkor a Vágópista baloldali vagy fasiszta? Vagy most akkor hogyan van ez? 🙄🤔


Épp most terjesztett be egy törvényjavaslatot a Lázár hogy csökkentsék a trafikok számát.

Most akkor a trafiktulajdonosok kiestek a pikszisből? Vagy csak a balos trafikokat zárják be? 😄

2019. dec. 18. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!