Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kálmán Olga is DK-s lett és...

Kálmán Olga is DK-s lett és egyből be is tették a fő polgármesteri hivatalba, tényleg bejön az, hogy Gyurcsány embereivel töltik fel 1 hét után a hivatalt?

Figyelt kérdés
Sokan mondogatták előre, hogy ha Karácsony nyer akkor az azt jelenti, hogy Gyurcsány bábként fogja rángatni és a saját régi és új embereit helyezi pozicióba meg zsíros állásokba. Most még 1 hónap se telt el és tisztán kezd kirajzolódni, hogy tényleg ez a helyzet, kérdem én erre szavaztunk amikor változást akartunk??
2019. nov. 10. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Istenem. A DK Gyurcsány pártja, a kormánypropaganda egyenesen Gyurcsány-pártként nevezi, erre most mindenki olyan húde nagyon meg van lepődve, hogy Gyurcsány emberei kerülnek pozícióba a választási győzelem után. Te jó ég. Egy Fidesz győzelem után miért nem lepődik meg senki, hogy Orbán emberei kerülnek pozícióba?
2019. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat, én azt hittem, hogy Karácsony Gergelyre szavaztam akinek a DK-hoz semmi köze nem volt.


A DK jelöltje Kálmán Olga volt akit kiszórtak az előválasztáson.

2019. nov. 10. 15:30
 3/20 mindentudó99 ***** válasza:
41%
Csalódtam Karácsonyban.
2019. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

Lehet első vergődni, de KariGerid is full hülyének nézi az embereket, akár csak Orbán.

És most kezdd el, hogy de Orbán.


Amig ilyen hülye emberekkel van tele az ország, hogy nem látja az, hogy hülyének nézik, addig bukó.

2019. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

DE hát a Kálmán Olga dk-s is volt, nem?

Ettől függetlenül, nem sok keresnivalója lenne a főpolg. hiv.-ban.

2019. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Még is mit vártatok???? Karácsony majd fidesekkel veszi körül magát????? Azokkal, akikben megbízik.
2019. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
#2! "Bocsánat, én azt hittem, hogy Karácsony Gergelyre szavaztam akinek a DK-hoz semmi köze nem volt." Máskor egy kicsit tájékozodj! Egy-két hiradot meghallgatsz és azért ennyire képben leszel, hogy tudd, nem Karácsony önjelölt indult a föpolgármesterségért, hanem több párt (köztük a DK) közös jelöltje volt. Természetesen meg van bocsátva, hogy ezt nem tudtad, de azért máskor tájékozodj egy kicsit!
2019. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsánat, én azt hittem, hogy Karácsony Gergelyre szavaztam akinek a DK-hoz semmi köze nem volt."


Bocsánat, akkor te vagy a hülye, mert ott volt a DK logója is Karácsony neve mellett.

2019. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

"Bocsánat, én azt hittem, hogy Karácsony Gergelyre szavaztam akinek a DK-hoz semmi köze nem volt."

Oké, ő meg is nyerte a választást és ő a főpolgármester. És akkor? Most klónozza magát, és minden egyes pozícióba egy Karácsony-klón üljön, vagy mit szeretnél? :D

Más pártok is kaptak szavazatot, más jelöltek is indultak akiknek ugyan úgy lesz lehetősége beleszólni a város ügyeibe.

A másik meg az, hogy várjunk már egy fél évet legalább, miért kell már a megalakuláskor leszólni mindent? Az is lehet hogy minden jól fog működni. Semmit nem csináltak még, majd a ciklus végén ráértek panaszkodni miattuk.

2019. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem kapott semmilyen pozíciót, ugyanis nem tagja a fővárosi közgyűlésnek. Nem is indult a választáson. Az egyik alpolgármester bérelte fel saját tanácsadójaként. Nyilván akkor ugyan ennyire baj, hogy Orbánnak is vannak tanácsadói.
2019. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!