Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen ember/politikus volt...

Milyen ember/politikus volt Csurka István?

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Már 20 évvel ezelőtt megmondta, hogy beindul a népvándorlás meg egyéb okosságokat.
2019. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Őszinte leszek. Én nem kedveltem Csurkát és hülyeségnek gondoltam azt, amit Vona Gáborról mondott. Azt hittem, hogy csak a bosszúvágy miatt szidja Vona Gábort, mert Vona a Jobbikot sikeres párttá tette és 2009-ben bejutottak az Európai Parlamentbe, ezzel szemben a MIÉP már csak papíron létezett mint párt.


Ezt mondta 2010-ben a Jobbikról és Vona Gáborról: https://www.youtube.com/watch?v=Y2UcIogG6y8


Most már megbántam azt, hogy hülyének néztem az öreget. Mindvégig neki volt igaza, de ezt akkoriban senki se tudhatta rajta kívül. Most pedig elég megnézni, hogy mi lett a Jobbikkal és hova tűnt Vona Gábor és kiderül, hogy kinek volt igaza.

2019. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem szerették mert nyersen megmondta az igazat.
2019. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Élesszemű, és úgy néz ki nagyon okos.
2019. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Antiszemita volt, és a közszolgálati médiát mindenképp kormányzati uralom alá akarta hajtani. Tehát kb. úgy, hogy a tévé és rádió az nyílt kormányzati propagandát folytasson úgy, ahogyan mára Orbán megvalósította.

Antall József min.elnökkel kölcsönösen utálták egymást, végül Antall tudta kiszorítani őt a hatalomból. 1990-ben ui. még az MDF alelnöke volt. Csurka rengeteg olyan dolgot mondott és írt, ami támadási felületet adott a kormány ellen a balliberális újságírók számára. Semmi taktikai vagy diplomáciai érzék nem volt benne. Ezért rengeteget ártott az Antall-kormánynak és hatalmas szolgálatot tett ellenfeleinek. De ezt szerintem utólag sem értette meg.

2019. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5

idegenellenes volt, nem antiszemita

2019. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!