Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A függetlenobjektív ellenzéki...

A függetlenobjektív ellenzéki média mikor foglalkozik Gréczy Zsolt DK frakcióvezető, ma feltöltött legújabb képeivel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 13:17
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:

Miért arra volt BIZONYÍTÉK, hogy a Borkai kokainozott?


Képet kérek.


De ezt ti is tudjátok. Tudjátok hogy nem keszültek ilyen képek. Mégis e möge bújtok el ahelyett h elitélnétek ezt a perversz korcsot.


Legjobb védekezés a támadás igaz?


Épeszű ember nem csinál ilyen képeket magáról es főleg nem küldi szét őket. SENKINEK. Még a nőjének sem.


Aki nemnjut el addig hogy ilyen képeket nem kéne csinálni és nem kéne elküldeni az NE AKARJON EGY ORSZÁGOT IRÁNYÍTANI.

2019. dec. 19. 17:43
 32/56 anonim ***** válasza:
Tényleg rendesen kiakadtál, hallod! Próbálj megnyugodni. :D
2019. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

#26


Nem tették közhírré?


Minden hirportál linket tartalmazott ami az ördög ügyvédje blogra vezetett ember.

Ott voltak a képek,meg a videó.

Kiveve a kokainozós képeket ugye mert az csak a ti agyszüleményetek. Bebizonyítva nem lett.


Miért HAZUDSZ?

2019. dec. 19. 17:46
 34/56 A kérdező kommentje:

32


Válaszolj a kérdésemre.


Volt kép arról hogy a Borkai kokainozik?

2019. dec. 19. 17:47
 35/56 anonim ***** válasza:
62%

Itt ma képeket és linkeket töröltek, hozzászólásokat töröltek jogtalanul. A " pártatlanság" és a demokrácia le van sza**rva kérem szépen... nekem ezek után semmiféle ballibsi ne magyarázzon Orbán- diktatátorról, elfogult médiáról,stb.

A képek a 888- on megnèzhetőek. Undorító, ami a képeken látható. Grèczy totálisan lebukott, de valakik védik. Nevetséges. Nézze meg mindenki a képeket, döntse el maga, hogy mi a véleménye a DK második emberéről, frakcióvezetőjéről.

2019. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
Ja normális dolog, hogy 55 éves vén *** létére a farkàt mutogatja és küldözgeti lánya korú nőknek egyesek meg még védik is ki tudja mi okból undorító
2019. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 Micimacko67 ***** válasza:

Várd ki a végét Laca32, olyanról még hallottál, hogy valakinek feltörték a telefonját?

Azzal együtt hülye volt ha ilyen képeket csinált magáról..

2019. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

#35


Teljesen jogos.


Egy másik kérdesben megkétdeztem hogy az ellenzéki szavazók Kocsis Máté fideszes frakcióvezetővel is ilyen elnézőek lennének e ha hasonló tartalmú képek jelennek meg róla?!


Kérdésemet törölték.


Ezt a fajta szencúrát ami itt van, még a szovjet cenzorok is megsüvegelnék.


Bezzeg a hivatalban lévő megválasztott közjogi méltóságokat mindennek el lehet hordani.


De ami lényeg nekem egy fiatal nőt kefélő politikus még mindig szimpatkusabb, mint egy 55 éves aberált szellemi roncs, aki a saját spermájára izgul.


Az itt lévők többsége még addig semnjut el, hogy elítélje mert egyből a fideszre a Borkaira meg a Zorbánra mutogat.


Orbanofóbok

2019. dec. 19. 19:23
 39/56 A kérdező kommentje:

#37


Ki fogjuk várni a végét.


De már most tudjuk ebből mi sül ki.

Manipuláltak a képek, feltörték a telefonját, ez magánügy stb...


Minden lesz csak lemondás nem.


Lásd Lackner esete.


1.5 méterről vette telibe a képét a HD kamera, mégis volt pofájuk letagadni, hogy ő az,volt pofájuk azt hazudni, hogy nem ismerik fel.


[link]

2019. dec. 19. 19:29
 40/56 anonim ***** válasza:
Én meg olyat írtam ki, hogy miért nem objektíven szavazó emberek vannak. Miért olyanok, akik a csillagot is lehazudjàk az égről, a nyilvánvalót is tagadjàk. Mi érdekük fűződik ahhoz most is, hogy védjék Gréczyt? De mint az őrültek, hogy a Borkai, hogy ez hogy az. De hogy a kérdésre válaszolnának és leírnàk, hogy az gusztustalan, hogy lánya korú nőket zaklat és hogy ilyen undorító képeket egyàltalán csinál magáról 55 évesen ráadásul de akárhàny éves lenne is undorító lenne. És ez akarja leváltani Orbànt. Jo alternatíva nem mondom. Nem emlékeznek itt az emberek arra, hogy miket csinàlt Gyurcsány anno? Amnéziàban szenvednek talàn? Borkai ügyét egyèbként én is elítélem, de kizàrtàk a pàrtból le kellett mondania mint polgàrmester stb. Helyes. De attól ez nem fogja nem megtörténtté tenni azt, hogy Gréczy most mit csinàlt. Vagy tisztàzza magàt, vagy takarodjon a fenébe, mert én csak azért nem fogok ràjuk szavazni, mert ők nem a Fidesz. Ha a Dk nem csak a fanatikusai körében akar nèpszerű lenni, hanem labdàba akar rúgni 22-ben, akkor nem hazudjàk el a nyilvànvalót és ha nem tudja tisztàzni magàt Gréczy akkor kizàrjàk a pàrtból.
2019. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!