Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gréczy Zsolt politikai karrier...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Gréczy Zsolt politikai karrierjét teljesen tönkreteszi a róla kikerült meztelen képek?

Figyelt kérdés
A vadhajtások oldalán jelentek meg először azok a képek (már a többi weboldal is átvette, igaz a durva képeket nem tették be érthető okokból), melyeken tagadhatatlanul Gréczy Zsolt szerepel egy szál semmiben. Ezek a képek tönkreteszik a politikai karrierjét? Le kell majd mondania?

2019. dec. 19. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg ugyanúgy tesz majd, mint Borkai, hogy kilép a pártból, de persze a mandátumát megtartja, aztán a következő ciklusban valami háttérmunkát kap a pártban és minden megy tovább.
2019. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mindentudó99 ***** válasza:
91%
Annak az embernek annyi. Ez teljesen egyértelmű.
2019. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Semmilyen meztelen kép nem került ki Gréczyről!

Mit hazudsz, kérdező???

Egy egyszerű szelfit készített magáról RUHÁBAN!

Ilyen könnyű provokálni?

Mutass már egy olyan képet Gréczyről amin meztelenül pózol!

2019. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Inkább privátban küldtem el, elvégre gyerekek is olvashatják a kérdést. De a vadhajtásokon megtalálható.
2019. dec. 19. 16:38
 5/10 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Gréczy jó lenne kampányarcnak. Nem kell félni nem fog fájni!
2019. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3: le vagy maradva 😁

Ha már van neted, ne csak a gyakorit nézd. Bár itt is látható már a link pár kérdésben.

2019. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg durva tartalmú fotók, nem a nyilvánosságnak valók, de ettől még nem követett el semmilyen erkölcstelen dolgot azzal, hogy ezeket elkészítette vagy valakinek elküldte. A politikusnak is lehet magánélete sőt akár szexuális perverziói is, ez nem bűn ha egy felnőtt partnerrel osztozik rajta. Persze ha kiderülne, hogy valakit zaklatott mondjuk velük vagy ilyesmi akkor szerintem is vége a karrierrjének.
2019. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a meztelen politikusok úgy szaporodnak, hogy lassan már alapíthatnának egy külön pártot 😁

Csak azt nem értem, hogy lehet egy közszereplő olyan sík hülye, hogy meztelen képet készít, küld magáról.

2019. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8. Ezt nem értem én sem, és főleg arccal készítette ezeket a képeket.

Nem lennék mellette ülő képviselő most a parlamentben. :)

2019. dec. 19. 18:13
 10/10 anonim ***** válasza:

5

"kampányARCnak"? (bocs..)

2019. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!