Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az állítólagos független (bal...

Az állítólagos független (bal oldali) médiumokban miért nem hoznak le semmi anyagot Gréczyről amikor ők is megkapták a felháborító képeket?

Figyelt kérdés

Minden médium megkapta a képeket és a zaklatásokról az információkat még is mélyen hallgatnak róla a bal oldali magukat függetlennek nevező portálok.


Borkai napi 10x szerepelt az Indexen sokszor "kokainozás" címszóval ami azóta se került bizonyításra és sehol se látszott kokain.


Lachner Csaba aki videón kokainozik Ő pedig azóta is a mi adónkon élősködik.


Tényleg ennyire nem érdekli az ellenzéki embereket semmi csak annyi számít, hogy fújj Fidesz, fújj Orbán? Az se baj ha az ellenzék minden családtagját beülteti pozicióba meg kilapátolják a pénzt 5 év alatt?


2019. dec. 20. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
HVG-n, Indexen és 444-en is volt. A Borkai ügy ezzel szemben napokig teljesen el volt hallgatva a narancskomcsi sajtóban.
2019. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom mit olvastál, én láttam cikkeket Gréczy ügyéről a független, vagy ha neked jobban tetszik baloldali médiumokban is. Az pedig szerintem teljesen normális, hogy bizonyos tartalmat már nem hoznak le róla.


Melyik nap szerepelt 10x Borkai az indexen?

2019. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nos ebben a pillanatban nyitottam meg az Index hírportál majd egy CTRL + F keresés után 0 találat jött ki Gréczy-re.
2019. dec. 20. 14:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nem jól csinálhattál, alig pár órája olvastam bele indexen egy ilyen hírbe.
2019. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Link? Még egyszer megismétlem, az Index főoldalán NULLA találat van rá.
2019. dec. 20. 14:34
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is a főoldalon néztem, de előfordul, ha ahogy jelennek meg az újabb cikkek, a régebben írtak lekerülnek onnan.

De itt egész biztos megtalálod:

[link]

Túl sokat nem is kell legörgetni, időrendben vannak a hírek, tegnap 16:55-kor jelent meg.

2019. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Minden csak nem pártatlan ez a cikk sajnos. Miért nem vádolják és szólítják lemondásra olyan vehemenciával mint a Fideszes politikusokat ennél sokkal enyhébb dolgokért?
2019. dec. 20. 14:49
 8/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Egy kattintás volt.

[link]

2019. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam az Indexen cikkeket, amik a baloldal ellen szóltak. Legutóbb, a 444 hozott le Gretha Thünbergről egy kellemetlen cikket. Nem mondom, hogy bármelyik híroldal független, de ne felejtsd el, hogy a jobbhoz képest a közép is balra van. Nem hiszem, hogy objektív lenne a nézőpontod.
2019. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]


A CTRL+F az éppen létható oldalon belül keres csak.

2019. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!