Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyerne a DK-Momentum...

Ha nyerne a DK-Momentum koalació 2022-ben és migránsokat fogadnának be akkor kiábrándulna az ellenzéki szavazók egy része?

Figyelt kérdés

Most a legtöbb ellenzéki szavazó azt hangoztatja, hogy ez csak propaganda, stb. az ellenzék se akar migrációt.


De feltételezzük, hogy megszavazzátok őket és 1 éven belül bele is kezdenek a betelepítésbe ha az EU egyet csettint. Kiábrándulnak a szavazók vagy ezt is eltűrik majd?


2019. dec. 21. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Aki komolyan elhiszi hogy ide jelentős számú bevándorló akar betelepíteni Brüsszel, szellemileg fogyatékos, és nemzeti érdek lenne eutanáziában részesítenim
2019. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony mikor fog belekezdeni a betelepítésbe? Elvégre ez volt az legnagyobb érv ellene.
2019. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Karácsony csak főpolgármester, nincs joga hozzá.
2019. dec. 21. 14:07
 4/18 A kérdező kommentje:
#1 Pontosan a hozzád hasonlókhoz irányul a kérdés, mit tennél ha még is csak betelepítésre kerülnének nem kevesen miután az ámított párt hatalomra kerülne?
2019. dec. 21. 14:07
 5/18 anonim ***** válasza:

aki akar úgyis idejön... nem lehet megállítani a vándorlást. szerintem csacsiság azt gondolni, ha itt nem orbánék lennének, akkor már rég elleptek volna minket. amikor a keletinél sátortábor volt, akkor is orbánék voltak porondon, aztán mi tudtak tenni?! semmit. Ez nem rajtuk múlik, csak jó ezt úgy előadni, mintha rajtuk múlna, mintha kézben tudnák tartani a dolgokat... Azért nem leptek el minket még a migránsok, mert a tenger nem tudnak ezrével jönni nap szinten. Szerinted ha megindulna az a 20.000-es tömeg amit egy-egy menekülttábor magába foglal, akkor ki tudna tenni, és mit?!


A dk-val kapcsolatban meg annyit, hogy ők nyítlan szednék a fejpénzt a menkültek után, orbánék meg letelepedési kötvényeztek...

2019. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

... mert mint tudjuk nálunk az elmúlt 20 évben az ellenzék azt jelenti, hogy vannak a majmok, akik hülyeségeket beszélnek, és vannak az ellenzéki majmok, akik az ellenkezőjét mondják, mint a többi majom. Ez olyan, mintha én elektromos fogkefével mosnék fogat, akkor Te kötelességből mondanád azt, hogy a hagyományos fogkefe a jó. vagy ha én azt mondom valamire, hogy piros, akkor te csak azért is azt mondod, hogy az bizony vörös. Ha én azt mondom, hogy legyen igazad, ez tényleg vörös, akkor meg azt mondanád, hogy lehet mégis piros....


előző vótam

2019. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#5 Félrebeszélsz.


Meg lehet állítani és jelenleg azért is van megállítva mert a Fidesz van. Most is napi szinten próbálkoznak a határon, de van kerítés meg komoly járőr szolgálat így nem tudnak átjönni. Emiatt lényegesen kevesebben jönnek erre, mivel tudják, hogy itt STOP tábla van.


Ha meg tegyük fel egy agresszív ezer fős csürhe akar betörni annak ellenére, hogy nem lehet nekik és törvény tiltja akkor szerinted hogyan lehet megállítani őket? Lőfegyver használat.


Nincs olyan határ ahol te önkényesen áttörhetsz. Még papírokkal se, anélkül pláne.

2019. dec. 21. 14:28
 8/18 anonim ***** válasza:
20.000 embert lőhetsz halomra. ne érts félre, én is jobban örülök annak, ami most van, mintha szabadon jöhetnének. de úgy gondolom az, hogy nem tömegével jönnek, hanem szállingóznak, az nem a kormány érdeme. hanem európa "szerencséje". mert egy ilyen esetben bizony mérlegre kellene tenni a liberalista elveket, és dönteni kellene, hogy vagy ők, vagy mi. Ezt döntést senki sem akarja meghozni. Szerencse továbbá az is, hogy a tömegek nagyobb része élni akar, így elfogadja azt ami most van. viszont legyen szó bármilyen emberről, a kétségbeesettség mértékével arányosan nő a kiszámíthatatlansága és csökken az irányíthatósága. Ha az embereknek nincs vesztenivalójuk, bármire képesek - akár az életük árán is. Eddig nem szabad eljutni soha.
2019. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

"Karácsony csak főpolgármester, nincs joga hozzá."


De fura! Akkor Tatabánya fideszes expolgármestere Schmidt Csaba miért azzal szórólapozott és kampányolt hogy ha nem ő nyer akkor az új polgármester migránsokat telepít be?


(hozzáteszem amíg a fideszes városvezetés volt ezrével hozták be az ukrán gazdasági bevándorlókat)


Megtartottam a szórólapot ha nem hiszed..... Kedves expolginak kivágása után fel is tűnt hogy több cikluson át ő volt a vezér de hét héttel rá már támadta a megválasztott utódját nem ég a város 5-10% ába a közvilágítás.... igaz ez 3-5 ÉVE!!!!! így van de akkor nem tűnt fel a csabikának.

2019. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 Mutasd a szórólapot
2019. dec. 21. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!