Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tehet tönkre a Fidesz...

Miért tehet tönkre a Fidesz propagandagépezete ártatlan embereket, mint Gréczy Zsolt vagy Vona Gábor vagy Hadházy Ákos?

Figyelt kérdés
Míg az ő holdudvarukon köztörvényes bűnözők maradnak érintetlenek!
2019. dec. 21. 15:15
1 2 3
 11/25 mindentudó99 ***** válasza:
95%
Kérdező most azzal véded hogy a fél ország a kivert f...át küldözgeti másnak? Ha így lenne se helyes de nincs is így. Gréczy úr maga tette tönkre saját életét.
2019. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
16:07: általában nagyon rühellem, amiket irkálsz, de ebben igazad van.
2019. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem az ő hibája, hogy mit küldözget a fél ország, mivel nem ő hozta nyilvánosságra a privát képeit! Nem is értem ez miért ellene érv, furcsa a logikátok ha az ellenzéki képviselőket kell sározni.
2019. dec. 21. 16:12
 14/25 anonim ***** válasza:

Gréczy-t azért nem hoztam volna fel. Mégha nem is ártott senkinek, attól még egy közméltóság/államférfi. Egyszerűen fogadjuk el, hogy gáz, amit csinált, ezért le kellett mondania, hogy a képviselői posztnak magának megmaradjon a tiszta értéke. Tudom, fellengzős duma, de ne legyünk már olyan nép, amely nem tiszteli a különböző pozíciók tekintélyét, különben mi is kapunk egy Trump-ot a nyakunkba, aki egészen más értelemben teszi nevetség tárgyává az országunkat.


Hadházy-t nem hiszem, hogy a propaganda tette tönkre. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán tönkrement az ürge, egyszerűen a stílusa nem megnyerő sokaknak. Én egy kis miniPuzsér látok benne, ezért nem szimpatikus.


Vonát és pártját viszont tényleg kicsinálták. Gigabírság, a b'zizással való visszatérő rágalmak... Szerintem egyike azon embereknek akik az évtized legtöbb helyreigazítás perét nyerte a kormánymédiával szemben.

2019. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
74%

Miért tehet tönkre a ballib propagandagépezete ártatlan embereket, mint Borkai Zsolt vagy Bajer vagy stb ?


Míg az ő holdudvarukon köztörvényes bűnözők (Gyurcsány) maradnak érintetlenek!

2019. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 mindentudó99 ***** válasza:
66%
#13 Nem gond. Én is rühellem amiket te írsz.
2019. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

"Mégha nem is ártott senkinek, attól még egy közméltóság/államférfi. Egyszerűen fogadjuk el, hogy gáz, amit csinált, ezért le kellett mondania, hogy a képviselői posztnak magának megmaradjon a tiszta értéke. "


Ezt értem és osztom is csak annyiban vagyok bizonytalan, hogy most tényleg ide tartozhat-e valami amit teljesen privát csinálok csak magamnak vagy az aktuális partneremnek szánva. Ez is túlmegy a határon? Ehhez is közünk lenne? Ez már gáz vagy attól azzá válik, hogy valaki kvázi meglop engem és kiteszik a nyilvánosságnak? Ebben nem vagyok biztos.

2019. dec. 21. 16:27
 18/25 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, nem sok ez egyszerre? "propagandagépezet" és még "ártatlan emberek" is?


Le vagy maradva. Az Amerikai Népszava nem írta? Nem "A' hölgyről van szó, hanem 3 azaz három nőről.


Akkor is, ha közben a középső férje -zenész, mint a Gréczy- visszavonta a neje nevében. De hát az ilyesmit ismerjük még a kommunista irányítás korából, hogy hogyan megy, ugye.


Velünk él a régi rendszer.


A Vonát meg hagyhatod. Róluk (is) sajnos CSurkának volt igaza. Hiányzik az öreg.

2019. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

16:24: 9 éve a Fidesz van hatalmon. Ha annyira bűnös, akkor mégis miért van még mindig Fletó szabadlábon?

Bayert (legalább a nevét próbáld meg helyesen leírni) meg senki sem karaktergyilkolta le. Ott pöffeszkedik a Várban, van lovagkeresztje, van Madách-díja, arról pedig igazán nem az ellenzék tehet, hogy olyan mocskos stílusban röfög, ami után a legótvarabb talponállóból is kivágnák.

2019. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
22%

"Kérdező most azzal véded hogy a fél ország a kivert f...át küldözgeti másnak?"


Feleségem facéjét szívesen megmutogatom neked amin dugig van hűdekeresztény fideszhívőkkel akik a kivert szőrös kókadt faxukat küldték már el neki.


Profil képük naaaaagy hűdekeresztény, feleségük, gyerekük, isten-haza-család duma és ráírnak nincs e kedve du.ni...... Volt amelyik szövegét elküldtem a zaklató feleségének és még ő cseszett le hogy tudja milyen a férje most mit csináljon?


:D :D :D erről ennyit......

2019. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!