Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tehet tönkre a Fidesz...

Miért tehet tönkre a Fidesz propagandagépezete ártatlan embereket, mint Gréczy Zsolt vagy Vona Gábor vagy Hadházy Ákos?

Figyelt kérdés
Míg az ő holdudvarukon köztörvényes bűnözők maradnak érintetlenek!
2019. dec. 21. 15:15
1 2 3
 21/25 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#21 Egy szóval nem írtam hogy más nem tesz ilyet. De az álltalad bálványozott Gréczyit mi módon mentesíti ez? Mellesleg ha tele a feleséged telója ilyenekkel az nem jó jel. Akit zavar letörli.
2019. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
17:12: na, ezt nem mondod komolyan. Nekem például még életemben eszembe nem jutott, hogy bárkinek képeket küldözgessek a farkamról. Annyira nem lehet ez általános jelenség, az ilyesmihez az átlagosnál jóval nagyobb, rettenetes gyökérnek kell lenni.
2019. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
65%
21-es: hát, én azért ránéznék az asszonyra :) azoknak szoktak leginkább ilyen képeket küldözgetni, akik fent vannak társkereső oldalakon, úgymond "beszélgetni". Random nőknek nem igazán, hiszen sokkal jobbak az esélyek ott, ahol van fogadókészség az ajánlatokra.
2019. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
42%
Hát persze egy 28 èves fiatal nő álmai netovàbbja egy 55 éves vèn fsz, akinek a fèrfiassága az utolsókat rúgja. Egy politikusnak pont ilyen képeket kell kèszíteni. Hadházynak érdemi munka helyett bohóckodni kell a parlamentben. Egyedül Vona aki úgy ahogy vèdhető. Ő semmi ilyen megbotrànkoztató dolgot nem csinàlt. Ő valóban áldozatnak mondható. De Grèczy és Hadházy mint àldozat, vicc.
2020. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"21-es: hát, én azért ránéznék az asszonyra :) azoknak szoktak leginkább ilyen képeket küldözgetni, akik fent vannak társkereső oldalakon"


Hááááát...... ne érts félre nem mondom nincsen nála csinosabb nő a világon, kb van valami face csopiba játék "dobd fel mit csinálsz egy szelfibe" felrakta múltkor full kómásan kávét iszik válltól felfele szelfi, csak úgy röpködtek a privik neki :D


Van aki meglepődött hogy xyNÉ azt jelöli nem hajadon :D

2020. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!