Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért agymosott az, akinek...

Miért agymosott az, akinek van pártja?

Figyelt kérdés
Egyszer így is úgy is valakire le kell adni a szavazatot. Szerintem aki tudja kire szavaz, meilyik párt képviseli az ő érdekeit, az tudja kire szavazzon. Az emberek nem fognak egy jött ment kis mini pártra szavazni, az hogy egy párt iránt az emberek bizalma kialakuljon évek kellenek. Függ attól, hogy ellenzékiként azoknak az oldalán áll e, akik egyszer már tönkre tették az országot. Vagy hogy egyáltalán nem egy még kormányalakítás képtelen mini párt. A bizalmat nehéz felépíteni, viszont könnyű lerombolni. A politikai pártok a tű élén táncolnak, és ha úgy viselkednek mint a jelenlegi ellenzék le is esnek. Én nekem ez a véleményem az egészről. Arról pedig hallani sem akarok, hogy azért ne szavazzak arra amire szeretnék, mert éppen keltik a viszályt, a hangulatot, az embereket ellenük. Mindegyik politikai pártban megbujnak tisztességes emberek, és mindegyikben vannak tolvajok, sőt haza árulók is. Nem szeretem ha a Fideszesek Soros bérenceznek, ez nekik is szól, sem pedig ha az ellenzék Fidesz bérencrzik. Ezek az emberek egyszerűen vita képtelenek, és nem akarják meghallani a másik vêleményt. Ezek mind olyanok, akik ha Mari néne elesik a jégen, vagy megerőszakolják, azért is az egész magyar társadalom és Orbán a hibás. Az ilyenek szóba sem állnak azokkal, akik szerint nincs az ország romokban, vagy csak más a véleményük. Szerintem ezek az agymosottak, meg a fóbiások!

2019. dec. 22. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Te is agymosott vagy, kérdező, és nem azért, mert van pártod.
2019. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Most képzeljétek el: ez az egyik "legértelmesebb" káder a Fideszben, mert engedik hogy írjon...

Milyen sötét lehet a többi?!

2019. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!