Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért agymosott az, akinek...

Miért agymosott az, akinek van pártja?

Figyelt kérdés
Egyszer így is úgy is valakire le kell adni a szavazatot. Szerintem aki tudja kire szavaz, meilyik párt képviseli az ő érdekeit, az tudja kire szavazzon. Az emberek nem fognak egy jött ment kis mini pártra szavazni, az hogy egy párt iránt az emberek bizalma kialakuljon évek kellenek. Függ attól, hogy ellenzékiként azoknak az oldalán áll e, akik egyszer már tönkre tették az országot. Vagy hogy egyáltalán nem egy még kormányalakítás képtelen mini párt. A bizalmat nehéz felépíteni, viszont könnyű lerombolni. A politikai pártok a tű élén táncolnak, és ha úgy viselkednek mint a jelenlegi ellenzék le is esnek. Én nekem ez a véleményem az egészről. Arról pedig hallani sem akarok, hogy azért ne szavazzak arra amire szeretnék, mert éppen keltik a viszályt, a hangulatot, az embereket ellenük. Mindegyik politikai pártban megbujnak tisztességes emberek, és mindegyikben vannak tolvajok, sőt haza árulók is. Nem szeretem ha a Fideszesek Soros bérenceznek, ez nekik is szól, sem pedig ha az ellenzék Fidesz bérencrzik. Ezek az emberek egyszerűen vita képtelenek, és nem akarják meghallani a másik vêleményt. Ezek mind olyanok, akik ha Mari néne elesik a jégen, vagy megerőszakolják, azért is az egész magyar társadalom és Orbán a hibás. Az ilyenek szóba sem állnak azokkal, akik szerint nincs az ország romokban, vagy csak más a véleményük. Szerintem ezek az agymosottak, meg a fóbiások!

2019. dec. 22. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Aki meg tudja indokolni, tényekkel alá tudja támasztani, hogy miért szavaz arra a pártra, amelyikre, és nem állít légből kapott, bizonyíthatatlan dolgokat, az nem agymosott. Sajnos az ilyen embereket nagyítóval kell keresni. Azt, hogy nem vagy agymosott, onnan tudhatod, hogy neveztek már Soros-bérencnek és Fidesz-trollnak is.
2019. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Winni Spinzo ***** válasza:
Sosem mondtam ilyet. Minden ember aki politikával foglalkozik tartozni szeretne valahova. Csak én vagyok ilyen defektes hogy minden emberrel vagyok.
2019. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

A DK szavazói nem agymosottak, ők nem azért lettek DK szavazók mert a tévé és az óriás plakátok befolyásolták őket.


A Fidesz szavazói az agymosottak!

2019. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: szép szöveg!...:)

Hát tükörbe mikor néztél utoljára?

Tedd meg mielőbb - aztán írj új tanulmányt az agy-mosottakról!

2019. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Minden párt törpe pártként kezdte - a Fidesz pl. 20 egynéhány "lánglelkű" KISZ-mókussal.

Te is voltál csecsemő - igaz sokat azóta sem fejlődtél... Így vannak ezzel a pártok is: az egyiket Soros támogatja, és "nagy" párt lesz belőle (Fidesz), akit meg nem támogatott, azok elvesztek... Eddig ugye világos?!

2019. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
A 3-as egy tipikus agymosott választópolgár. Csak a másik oldal a hülye ugyebár :)
2019. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Édesanyád az agymosott utolsó
2019. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor ezek szerint a demokráciának lőttek, mert nem szavazhatok arra amire akarok, mert agymosott leszek. Persze ha az ellenzékre szavazazom akkor ez nem érvényes. :))
2019. dec. 22. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:

"Vagyis akkor ezek szerint a demokráciának lőttek, mert nem szavazhatok arra amire akarok, mert agymosott leszek"

Iszonyúan csúsztatsz kisgyerek!

Láthattad mennyi agymosott szavazott a Fideszre, tehát még nem lőttek a demokráciának a te megközelítésed szerint! Agymosottnak lenni nem bűn, csak hatalmas szégyen...

2019. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor csak poénból maradsz itt az agymosottak mellett... Nem hogy inkább mennél Romániába. Az úgy is egy szinten van a hazai ellenzékkel és Gyurcsányal!
2019. dec. 22. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!