Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dolgoznál a Mészáros és...

Feketeruhasember kérdése:

Dolgoznál a Mészáros és Mészáros nevű cégnek ha rendesen megfizet?

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem? Nyilván tudjuk hogy egy stróman-é a cég de ez érdekli az átlag embert?
2019. dec. 22. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2019. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Az egyik ismerős ott dolgozik. Tavaly előtt kapott valami plaketett és kirakta a facere. Ő büszke volt a munkájára, meghogy elismerték egy darabb papírral.

1 órán belül leszedte a posztot. Azt a sz*rcunamit amit kapott.

2019. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mindentudó99 ***** válasza:
95%
Ha rendesen fizet és bejelent nincs jelentősége ki az illető.
2019. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Pénzügyön dolgozom, elég érdekes lenne belelátni. Valsz. nem látnék semmi illegálisat, csak tele lenne a fiókom nyertes közbeszerzésekkel és milliós túlszámlázásokkal.
2019. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem a fenti cégnek, de dolgoztam a keze alatt (eladták neki a helyet, ahol melóztam).

Nem mondom, hogy tökéletes cégtulajok/vezetők, de rendezték a béreinket - valamennyire, jobb lett mint korábban -, nyilván a saját mutyiban, de próbáltak juttatásokat adni, javították a munkakörülményeket. Nyilván akik nálam magasabban voltak, jobban jártak, én csak random kis dolgozó voltam, de azért nem volt rossz.

Aztán azóta ők is eladták, gondolom nem hozta be a számításaikat, azóta látszik igazán a különbség, sokat romlott a helyzet.

Fel is mondtam. :)


Átlag emberként engem nem érdekel, hogy melyik mutyis a főnök, úgysem ő a közvetlen főnököm, ha normális munkakörülmények vannak normális pénzért. Ők azèrt erre (valamennyire) odafigyeltek, lehetett volna rosszabb.

2019. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

Hogy dolgoznék e ott ami az ellopott adómat fizeti nekem vissza mert nála töltöm a munkám?


Emigrálnék inkább, milliónyi honfitársam után.

2019. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, dolgoznék. A politikai nézeteim ezt nem befolyásolják :D
2019. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah. En is penzbol elek.
2019. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#6 Ó hagyjuk már ezt a rossz dumát. Akkor én ne vegyek tápot a csirkéimnek mert a Bajnai érdekeltségébe tartozik akit nem igazán kedvelek. Hülyeség.
2019. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Politikai nézeted az a sajátod. Nincs értelme munkahelyeden ezen morfondírozni
2019. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!