Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van jobb véleményük a...

Miért van jobb véleményük a magyar fiataloknak a Kádár-rendszerről, mint bármelyik rendszerváltás utáni magyar kormányról?

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Mert van eszük.
2019. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mindentudó99 ***** válasza:
90%
Mert nem éltek benne. Csak azt halják milyen jó volt .Volt munka 5-en csinálták egy ember munkáját jó hogy jó volt. De valahogy mégis összeomlott ez is.
2019. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ebben az előző generációnak van nagy szerepe, a szépült emlékei folytán a kelleténél jobb színben festi le ezt a korszakot. Mondhatni idealizálja a rendszerváltozás előtti időket.
2019. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Volt munka 5-en csinálták egy ember munkáját jó hogy jó volt. "

Most 1 ember csinálja 5 ember munkáját és a munkáltatók ennek ellenére is kevés fizetést adnak neki.. Ez jobb? A szakszervezetek már csak nevükben léteznek, senki se védi meg a dolgozót, ha baja van valamivel és szól miatta akkor kirúgják.

2019. dec. 22. 23:23
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ezt mégis mi alapján jelented ki, én is fiatal vagyok, mégis ide kell feljárnom, hogy ilyen fiatalt találjak, pedig élek valós társasági életet.
2019. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

#4

Ez annak köszönhető, magyar viszonylatban nem rendes kapitalizmust és demokráciát vettek át, hanem jó szokás szerint mindet elbaltázták.

2019. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

#5

Szó mi szó, én sem találkoztam még olyan fiatallal, aki a pártállamot dicsőítette volna. Inkább ezen az oldalon szokás ez.

2019. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Akikről te beszélsz, azok az anonim fórumokon magukat fiataloknak kiadó nyugdíjas munkásőrök, akik most gyurcsány szekerét tolják a dk-ban.
2019. dec. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14%

Mert Kádár 35 év alatt nem lopott ennyit, mint ezek négy évenként.

Ezt persze, csak ilyen birka néppel lehet megcsinálni, mint a magyar.

2019. dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!