Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberalisták szerint szabad...

A liberalisták szerint szabad még Boldog Karácsonyt kívánni?

Figyelt kérdés
Vagy betiltanák, mert sérti valakinek az érzéseit?
2019. dec. 23. 23:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy szabad, senki nem akarja betiltani. Ez egy nevetséges szélsőjobbos összeesküvés elmélet, aminek pont annyi valóságalapja van, mint... az összes többi szélsőjobbos összeesküvés elméletnek.
2019. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem az első féleszűnek ne nagyon kívánj.
2019. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem betiltanák ha megtehetnék..... Simán kitelne tőlük, ahogy több más is.
2019. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

Kezdjük azzal, hogy liberálisok és nem liberalisták, akikre gondolsz. Nem árt ezzel sem tisztában lenned.

Egyébként nem tiltanák be, a legtöbb liberális ember is szokott ilyet kívánni.

2019. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Liberális = Elfogadó, NEM elnyomó


Te az orsós által felvázolt baromsággal kevered.

Válaszoló is akadt egyből aki fújja a baromságát.


"A liberalizmus, más néven szabadelvűség, a szabadságot jelentő liberty szó után alapvetően a személyes szabadságon és törvény előtti egyenlőségen alapul, vagyis a szabad gondolatok széles spektrumát jelentő eszmerendszer, melyek közös vonása, hogy az egyén szabadságát jelölik meg mint legfontosabb politikai célt. Gyökerei a 17–18. századra, a felvilágosodás idejére nyúlnak vissza. Olyan korábbi alapvető elveket tagadott meg, mint az uralkodók isteni felhatalmazása, az öröklött kiváltságok, államvallás és protekcionizmus. "



Tanulj kicsit akkor nem leszel ilyen buta!

2019. dec. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
Liberalizmus a vallásszabadság mellett is áll. Kevered azokkal, akik egykor máglyán égették el az eltérő gondolkodásúakat.
2019. dec. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%

"Liberális = Elfogadó, NEM elnyomó"


Muszlim = nőket elnyomó


A liberálisok miért szeretik ennyire a muszlimokat, ha velük ellentétes véleményük van a szabadságról és a nők jogairól? Ezt magyarázd már meg nekem!

2019. dec. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
Be, és be is kéne, én ateista vagyok és vegán, engem ez sért, ma Szigetváron úgy voltam bérlek egy darus kocsit és levágom a "boldog ünnepeket" táblát. Mint ahogy a mélykeresztényeket zavarja ha pride-on vonulok akkor én is mondhatnám, hogy a "4 fal között csinálják ergo ünnepeljék" ( azt unneplik, hogy született egy kölyök akinek nem tudják ki az apja az annyát meg állítólag nem szexelték meg, ezt a kamut unnepled).
2019. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#8

Húsvétot nem akarod esetleg ugyanígy száműzni?

2019. dec. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
8-as egy igazi toleráns személyiség.Haladó elvekkel felvértezve.
2019. dec. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!