Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsért miért engedték egyálta...

Puzsért miért engedték egyáltalán indulni?

Figyelt kérdés

Puzsért senkinek sem kell bemutatni. Egy frusztált, ordibáló, liberális senkiházi aki mindenkit kritizál aki kicsit is többre vitte mint ő. Szidta a Dévényi Tibort aki a legnépszerűbb műsorvezető volt és minden gyereknek teljesült a kívánsága. Mindenki szerette őt, erre jön Puzsér és beléáll. Puzsér az emberek számára szent dolgokba törli bele a lábát pl olyan népszerű zenekarokba mint az Irigy Hónaljmirigy és még lehetne sorolni. Látszik rajta, hogy valami nincs rendben vele.

Főleg azt tartom szomorúnak, hogy a fiatalok ennyire szimpatizálnak Puzsérral. Én azt nem értem, hogy a kormány miért nem tett ellene semmit? Komolyan ilyen mélyre süllyedt a politika, hogy ilyen emberek indulhatnak?



2019. dec. 24. 10:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
Egyelőre még van akkora demokrácia az országban, hogy az indul, aki akar, és nem a kormány határozza meg. Ha nem tetszik, van jó pár hely a világon, ahol kiküszöbölték ezt a hiányosságot. Talán válassz közülük egy szimpatikusat, és költözz oda.
2019. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%

"Én azt nem értem, hogy a kormány miért nem tett ellene semmit? Komolyan ilyen mélyre süllyedt a politika, hogy ilyen emberek indulhatnak?"

A választáson való indulás nem enged-nem enged kérdése, hanem hogy fel tud-e mutatni maga mögött a jelölt elegendő támogatót az induláshoz. Ez a demokrácia, hogy akinek vannak szavazói arra lehet is szavazni.

A kétfarkú kutyapárt évek óta ott van a politikában, az nem zavarja a szemedet? Hogy örök élettel meg ingyen sörrel kampányolnak és kimondottan viccpártként jelentek meg?

Ha rájuk lehetett szavazni? Ha Czeglédi lehetett jelölt? Ha gyurcsánynak pártja lehet és indulhat a választáson, akkor ki az aki nem felel meg a kritériumoknak?

Nem a politika süllyedt mélyre, az csak egy szabályrendszer, egy keret, ami szerint az emberek a döntéseiket meghozhatják. De az emberek hozzák a döntéseket, a politika olyan lesz amilyen embereket oda beszavaznak. Egy demokráciában. És itt az van. Pontosan ez a bizonyíték arra hogy mekkora kamu az ellenzék diktatúrázása, hiszen bárki szabadon választható és bárkit szabadon meg lehet választani - akkor is ha viccpárt.

És a kérdésre még: a kormánynak eszébe sem jut tenni valamit az ellen hogy az emberek azt jelölhessék akit akarnak. Amit tehet és amit tesz is, hogy megpróbál jobb jelöltet állítani és megmutatni hogy miért őt kellene megválasztani az alkalmatlan helyett.

De dönteni az emberek fognak. Ha rosszul, hát rosszul.

2019. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

"Egyelőre még van akkora demokrácia az országban, hogy az indul, aki akar, és nem a kormány határozza meg. Ha nem tetszik, van jó pár hely a világon, ahol kiküszöbölték ezt a hiányosságot. Talán válassz közülük egy szimpatikusat, és költözz oda."

Ezért indította a kormány a kamupártokat és a kamu polgármester-jelölteket országszerte? A demokrácia miatt?

Visszafizették-e már a kamupártok a milliós állami támogatásokat?

[link]


Ostoba fidesznyik.

2019. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
32%
Az az igazság, hogy csak túl egyszerű vagy ahhoz, hogy megértsd mit képvisel Puzsér.
2019. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen csak azért mert megfelelt az alkotmányban előírt választhatósági kritériumoknak. Egyelőre nem Viktorék döntik el ki indulhat és ki nem.
2019. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nagyon tetszett a beszéde és egyetértettem vele, hogy nem kell mindenáron leváltani a Fideszt, csak akkor ha van egy jó alternatíva. Az Mszp, Dk nem az. A baloldali, marxista nyuggerek meg neki ugrottak.
2019. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan csak nekem tűnik trollkodásnak (görbe tükörnek) ez a kérdés? :D
2019. dec. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok benne biztos hogy ez most trollkérdés vagy komolyan gondolja-e a kérdező?
2019. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
54%
Valakinek meg kellett jól keverni a nagy k×is fazekat, véget nem érően hosszú, elnyújtott beszédeivel erre alkalmas volt.
2019. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
33%

Akkor az már diktatúra lenne. Amúgy is elég sz.r volt a felhozatal, meg hát aki megnyerte az sem igazán különb Puzsértól.....


Vagy szerinted igen?

2019. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!