Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár Jánosnak igaza van...

Lázár Jánosnak igaza van abban, hogy ennyire diszkriminalja a dohányosokat?

Figyelt kérdés
Szerintem van igaza, azért jó lenne egy füst mentes ország. Viszont hogyan lehet azt meg tiltani hogy ne dohanyozzanak azok akik 2020 után születnek?

2019. dec. 24. 21:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
41%

A tiltás nem vezet jóra.


Utálom a dohányosokat, de azt is aki belepofázik mások magánéletébe, Lázárt meg pláne.


De büntetni lehetne a jövedéki adón kívül még magasabb TB járulékkal vagy fizetős EÜ ellátásra kötelezni.

2019. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%

#9

Gyepesi Judit fordítása valami katasztrofális, A rozsban a fogó fényévekkel jobb. Egyedül csak a tetű hiányzik.

2019. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
23%
Mindenki azt visz be a szervezetébe amit akar, én pl. légfrissítővel szipuzok, majd a tb kifizeti a gyógyításom.
2019. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
12%

Ezzel az erővel a nagycsaládosokat is megbüntetni kellene,nem támogatni,mert a sok gyerek környezetszennyezés,többet fogyasztanak.


Én gyűlölöm a dohányt,dohányzást,de amit írsz az populizmus.


Lefogadom,sokan az autóról sem mondanának le,pedig az jobban szennyezi a környezetet.

Akkor miért autótámogatást ad a fidesz,miért nem azt mondja,hogy legyen minél nagyobb a tömegközlekedők aránya?

2019. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%

Elvetett javaslat, kezdjük azzal.

Boszorkányüldözésnek látom, ami a világban megy vagy 20+ éve a dohányzás ellen.

Nálunk 2010 óta.

Viszont eredményes, a cigi fogyasztás 14 milliárdról 9 milliárdra csökkent, a csempészet még csak pár száz milliós.

Amúgy oxigénpalackon csüngve alszom, utolsó fázisban ért a tüdőbajom

Lehet, igazatok van, de ne szívjátok!

62f

2019. dec. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%

A dohányosokat csak a munkahelyemen nem szeretem, mert az összes szigorítás miattuk történt:

-Többször mentek szünetre, ezért megvágták a szüneteket

-Ahol eddig nem volt kamera a cég területén, most oda is került, mert oda jártak sutyiban cigizni, a csikkeket persze eldobálták (bukás garantált)

2019. dec. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%
A tiltás sosem vezet jóra, inkább jutalmazni kellene a kormánynak azokat akik leteszik a cigit. A krumpli nagy motivációs ereje itt is sikert hozhatna.
2019. dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 meszike91 ***** válasza:
81%
Nem kedvelem lézerjanit, de ebben igaza van.
2019. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
13%

De imádom ezt a kamu anti dohányos hisztit, de persze a gyorskajákról, cukros üdítőkről, szmogról, E stabilizátoros kajákról sosincs szó, csak az életünkben jelen lévő 5000 méreg közül amit beviszünk kiragadunk egyet és uszítunk ember csoportok ellen.

Ha meg a dohányos zacskókra kitesznek gusztustalan képeket amit a dohány szövődményei okoztak csak mert egészségtelen, úgy lenne fair ha a Mekiben meg leamputált diabéteszes láb csonkokat kell néznie a sok kövér embernek ha eszik a hambit, az autó kereskedésekben legyenek kocsikba balesetben bennégett elszenesedett emberi testekről képek hiszen az autó veszélyes és káros (szmog), a kés boltokban legyenek ott a feldarabolt megszurkált áldozatok halotti fotói, a LEGO dobozokon az azt lenyelő megfulladt gyerekek holtteste stb stb. Ez így lenne fair.

2019. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
25%

12-es: "Gyepesi Judit fordítása valami katasztrofális, A rozsban a fogó fényévekkel jobb."

Szerinted...

Szerintem meg nagyon nem!

Egy zseniális könyv jó fordítását írta felül egy aktualizált sz@rabb. (gondolom az Origó véleményformáló írására alapozol, mert azt nem hiszem hogy az eredetit, az első és a második fordítást is összevetetted...

Ízlésekről okos ember nem vitatkozik.

Nekem marad "Zabhegyező", neked meg "Rozsban a fogó".

Szerintem Barna Imre nem érzett rá a stílusra, a feelingre - de ez legyen az ő baja.

Nekem egy kicsit olyan, mint amikor pl. "új művészeink" újrafogalmazták a Meseautót, vagy a Hyppolitot vagy a Vuk-ot... Lehet mást csinálni, de jobbat...? Ahhoz több tehetség kellett volna! Amit meg a Vukkal műveltek újításként, az egy igazi tragédia. Nekem ilyen ez a Rozsban a fogó...

2019. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!