Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár Jánosnak igaza van...

Lázár Jánosnak igaza van abban, hogy ennyire diszkriminalja a dohányosokat?

Figyelt kérdés
Szerintem van igaza, azért jó lenne egy füst mentes ország. Viszont hogyan lehet azt meg tiltani hogy ne dohanyozzanak azok akik 2020 után születnek?

2019. dec. 24. 21:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%

"Viszont hogyan lehet azt meg tiltani"

Miért akartok mindig mindent tiltással megoldani? Attól nem lesz jobb, majd cigzik titokban meg rászokik a drogra ha már mindegyik tilos stb.

Azért cigiznek az emberek mert stresszesek. Tiltás helyett a jobb életkörülmények elérésén kellene törnie a fejét a kormánynak. És ha majd a család nyugodtan tud élni, nem lesz probléma a számlák kifizetése, a gyerek pedig 20 évesen önerőből el tud majd költözni és saját lábra tud állni, a szülők meg nem rettegnek hogy kirúgják őket a munkahelyről mert máshol nincs munka, akkor lehet hogy dohányozni sem fog a fél ország.

2019. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
46%
Ebben az egyben abszolút és teljes mértékben igaza van. Én még radikálisabb lennék az undorító, légszennyező drogosokkal szemben.
2019. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
30%
Lázár egy zseni, tiltani se kell semmit, úgyse fog cigizni egy 2020 után született pár napos csecsemő.
2019. dec. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
45%
Ez az egy programja, amivel egyetértek én is. Nem tartom normálisnak, hogy rákkeltő szarokat kelljen szívnom mások függősége és lustasága miatt. Az autók és buszok legalább szükséges rosszak, a dohányzás viszont full felesleges.
2019. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem az emberek hatalmas hányadának van egy függősége. Ez váltakozhat nagyon enyhétől a nagyon súlyosig (kávé, csoki, alkohol, cigi, különböző narkotikumok). Szóval szerintem az a megoldás hogy a leginkább ártalmatlan drogot tegyük legálissá.


Most akkor vegyük az alkoholt, a cigit és a kábítószereket. Az alkohol kisebb mennyiségben még jótékony is lehet (minél nagyobb az alkoholtartalom, annál kisebb a megengedhető adag). Azonban túladagolva ártalmas, és agresszív viselkedést válthat ki.


A cigi pedig mennyiségtől függően ártalmas. Mindemellett szennyezi a levegőt, ha kuka helyett a földben landol akkor a vizet is ihatatlanná teszi, az ártatlan járókelők is kapnak a jóból.


A marihuána is káros, azonban ezt ártalomcsökkenteni lehet (és szerintem kell is). CBD tartalmát növelni, THC tartalmát csökkenteni, preferálni azt a fogyasztási módot ami a legegészségesebb etc.

2019. dec. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%

Ugyebár a dohányosok által létrehozott káros füst a probléma?


Mi az ábra a kocsikkal, buszokkal, etc.. ?!


Ugye nem akarod megmagyarázni?

2019. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%

Amit tiltanak, az soha sem szűnik meg!

Én nem dohányzom, de a legnagyobb baromságnak tartom amit Lázár előböffentett! Semmi értelme nem lesz, mert senkit sem fog leszoktatni - viszont eljő a csempészek Amerikája!

Vannak emberek, akik azt hiszik, hogy erőből mindent meg lehet oldani... hát: NEM!

2019. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%

Én ugyan már nem cigizem, de gyerekek. Rák keltő? Mi mást tiltsunk be ami egészségtelen?

Cukros üdítő, chips, aztán élesztő, hisz ez kivonja a csontból a kálciumot, túlzott fogyasztása hosszútávon komoly gyomor problémákat. Így az összes Albán pékséget be lehetne tiltani.

A tej szintén veszélyes, hiperaktív gyerekeknél a tej megvonás eredményt hozott egy nagyon komoly százalékban. És a tejtermékek. A rengeteg tejterméktől cukorbeteg vagy gyomorfekélyes leszel.


Ha mindent betiltanánk, ami rossz, akkor 1 hónap alatt megdöglene az ország.

2019. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
64%

Lázár jövő évi beosztása: zabhegyező.

Ez is lesz olyan hasznos, mint a jelenlegi...

2019. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
41%

A legkárosabb dolog: megszületni!

Az életben ami igazán jó, az vagy káros vagy tilos vagy erkölcstelen!

2019. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!