Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem gondoltatok még arra,...

Ti nem gondoltatok még arra, hogy Orbán és Gyurcsány is kiváló államférfiak voltak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel a véleményemmel de én azt gondolom, hogy mindkettőjük egy normális demokrata aki jól végezte a dolgát. Mind a ketten sokat tettek azért, hogy Magyarország felzárkózzon a Nyugathoz minden értelemben. Kulturált emberek és ami közöttük zajlik az csupán kulturált vita ami belefér a demokráciába. Én örülök annak, hogy ők számítanak a két legfontosabb tényezőnek a magyar politikai életben. Persze tudjuk jól, hogy vannak örök elégedetlenek akiknek semmi sem jó pl Puzsér és mások. A félreértések elkerülése végett: én nem troll vagyok, tényleg ezt gondolom. Én úgy vagyok vele, hogy biztonságosabb és nyugodtabb ha ők maradnak. Nem akarom, hogy Puzsér legyen a miniszterelnök. Esetleg van még rajtam kívül olyan aki így gondolkodik?

2019. dec. 26. 18:46
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam. Úgy a helyes, hogy mindketten kiváló államférfiak. Nem úgy, hogy voltak, hiszen még mindketten élnek és aktívan politizálnak.
2019. dec. 26. 18:48
 2/32 anonim ***** válasza:
68%
????????????????
2019. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem, még erre nem gondoltam, Orbán esetében különösen nem.
2019. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
45%
Gyurcsàny is?
2019. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%

"Nem akarom, hogy Puzsér legyen a miniszterelnök"

Te mit szedtél?

2019. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
Nem, ilyen hülyeséget nem gondol az aki élt a 4 orbán rezsim alatt vagy a 1,5 gyurcsány kormány alatt.
2019. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Kiválónak egyik sem volt/van mondható.
2019. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%

" Én úgy vagyok vele, hogy biztonságosabb és nyugodtabb ha ők maradnak. Nem akarom, hogy Puzsér legyen a miniszterelnök."


Micsoda kikezdhetetlen érvelés XD

2019. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
Orbán kiváló politikus.
2019. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem messze egyik sem kiváló. Jól meg tudják szédíteni a saját kis szektás körüket, ebben valóban kiemelkedők a magyar politikai palettán, de az országmenedzselési képességük maximum egy közepes.
2019. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!